Arka Sokaklar da bitti ağlıyorum?

Arkadaşlar malumunuz üzere Arka Sokaklar dizisi de bitti :D şuanda ağlıyorum hem mutluluktan hem korkudan. bu dizi bitmez dediler bitti. ama benim birkaç korkum var:

1- Şimdi asayiş olaylarına kim bakacak? Adamlar narkotikten asayişe her alanda hizmet veriyorlardı. :D
2- Doktor Yavuz da yok artık ya hastalanırsak falan? Adam doğumdan tut Beyin ameliyatına kadar giriyordu. :D
3- Ya yeni bir dizi başlayıp 2025 e kadar bir de o sürerse :S hiç düşündünüz mü?

Sizde de var mı bu korkular :D

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Haha :D aynen bende de var :D ama torunlarmla izleyemicm ben ona yaniyorm :D

0|0
    0|0
    • hahahaha :D merak etme yeni bir dizi baslar o da 2025 te biter tüh yaşlanıyoz yaa bu diziler sayesinde 10 yıllar çok kısaymıs gibi gelmeye basladı gözümüze :D

Kızlar Ne Diyor 5

• dizi bitmeyecekmiş
    www.milliyet.com.tr/.../

0|0
    0|0
    • Yapma bunu bize :(

• onlar konuşur Rıza baba yapar @ZeynepDiyebiriiii

• inan hem şaşırmadım hem de yıkıldım yaa adamların yüzü tek diziyle eskidi valla :D isimlerini bilen yok arka sokaklardaki mesut diyorlar hahahaha :D niye bitmiyomus yaa :S

• bitti mi o dizi :O biz daha ordaki çocukları askere gönderecektik :P

0|0
    0|0
  • Yeni sezonda yeni bir kanalda olacakmış dizi

0|0
    0|0
  • işin kötü tarafı diziyi hiç izlemedim ama doktor yavuz kim biliyorum :(

0|0
    0|0
    • :D adam jinekolog da oluyor beyin cerrahi de hahahahaha :D

• güzeldi ya ne dalga geçiyon ççç

0|0
    0|0
    • dalga geçmiyorum ama 10 yıldır bir bitmediler yaa :D yeni projeler lazım daha sürükleyici daha iyi senaryolar lazım :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Dizi kanal d de bitti gelecek sezon baska bir kanal da devam edecek ve bence o kanal tv8 olacak

0|0
    0|0
  • Ulan İstanbul diyodumda :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...