Yoksa hala aranızda Muammer Ketencoğlu dinlemeyen var mı?

Türkiyenin bu gizli kalmış önemli sesini dinlemeyeniniz varmı aranızda? serdar ortaçların, demet akalınların, hande yenerlerin olduğu bir ülkede neden Muammer Ketencoğlu gibi bir müzisyen hakettiği değeri görmüyor?

Endüstriyelleşmiş ve piyasalaşmış müzik ve dejenere gençlik ve popüler kültürün yozlaşmışlıkları yüzünden neden bu mübarek adam harcanıyor ey kızlarsoruyor halkı?

Madem tanımıyorsunuz birkaç link vereyim.

Bentbasa isimli projede seslendirdiği bir Sevdalinka parçası Pokraj Vrela link

Bir sırp ezgisi Aber Sama Pudroma link

Güzel bir Grek parçası Radile link

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Kendisi %100 hemşehrim olur ve ailesinden tanıdıklarım var. Ben onun Fatmam türküsünü severim.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesinlikle katılıyorum 5 puan :) Yahu serdar ortaç olsun demet akalın olsun hiçbir şarkısını beğenmem millet ne anlarda dinler bunlar anlamadım :?

0|1
    0|0
  • Bu arada zevkler ve renkler tartışılmaz dığru ama toplumda bu kadar aptal varken (saygısızlık olduğunun farkında olsam da) Serdar Ortaçtır, Demet Akalındır bunlar yürür piyasada. Gerçekten müzisyen olan,sanat yapanlar da üç beş yerde kendisini gösterebiliyo. Hele hele Serdar Ortaç sıfır müzik bilgisiyle sıfır yetenekle ne pozisyona gelmiş. Ama ülkenin hamurunda bi karaktersizlik var. Her konuda çelişkilerle dolu bi toplum. Ekmek çalan yıllarca hapis yatar banka hortumlayanları alkışlayıp başımıza koyarlar. Konunun dışına çıktım farkındayım ama demek istediğim sadece müzikte değil her konuda bi aptallıktır gidiyo. Bu yüzden aslında Muammer Ketencoğlunun fazla bilinmemesi de kaliteli olduğunu gösteriyodur. Ters orantı kurucaz artık naapalım :)

0|1
    0|0
  • soruyu görünce merak ettim ama abartılacak bir şey göremedim..

zevkler tartışılmaz elbette ama benim son dönem favorım http://www.youtube.com/watch?v=fiUZ4CrliUg

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • Sayende dinlemeye başlamıştım birkaç gün önce. Sağolasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...