RPG Oyunlar Candır?

Selüüüü,

Bu sıralar canım sıkılıyor, Role Playing Games, Rol Yapma Oyunu, RPG, RYO önerilerinize açığım.
Adventure tarzı oyunlar da olabilir, ama shooter oyunlar pek ilgimi çekmiyor. Tatatatata, patapatapata.

Bu tarz her sorunun altında LoL yorumu yapan insan görüyorum, LoL bir oyun değildir, DotA da bir oyun değildir, HoS asla bir oyun değildir. e-spor klasındaki oyunlar ile lütfen bana gelmeyin.

İyi günleeer,

• Kaç yaşına geldin, hala oyun mu oynuyorsun?
    17% (1)33% (8)30% (9)Oy Ver
  • Bilgisayarı kapat ve biraz sokağa çık
    67% (4)29% (7)37% (11)Oy Ver
  • Diğer
    16% (1)38% (9)33% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• GTA samp

0|0
    0|0
  • Gta 5
    fps olarakta call of duty

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
  • 98 den beri masa ustu frp oynuyorum rpg benden sorulur

0|0
    0|0
    • Masteeeer _o_

• Ya Vampire için remestered edition gelecek deniliyordu, tasarlayan ekip onaylasa dahi isim hakkı verildiği için yapılamamış. O tada sahip başka oyunlar yapılamıyor maalesef. Yeni nesil oyunlar çok can sıkıcı, efsaneler unutuluyor.

3.5'e epey uyum sağladım ben, kurallar değişince tekrar adapte olamıyorum, ama pek tecrübeli değilim.

• Canim ben 2 seviyorum pdf lerini bulabilirsin cok fazla kaynak var yeni cok sistem var sevmiyorm artik surekli degistir ben 2 sene oynadim bir senaryoyu

• Kesinlikle katılıyorum insanların dünya gerceklerinden soyutlanmasi icin gerekli olan tür rpgdir.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • oynıcaksan wow allods aion gw2 gibi rpgler oynıcaksın gerisi boş vinditius da iyidi ama

0|0
    0|0
    • MMOrpg ler gerçek bir RPG oyunu olmayı tam anlamı ile başaramıyorlar bence.

• ben oyundan çok iletişimden zevk alan biri oldugum için mmorpg daha fazla seviyorum

• Elbette farklı bir alana hitap ediyorlar.
      WoW konusuna, Wotlk'de oynadım, kata çıkınca paşa paşa abim ile bıraktık.
      Oyun wotlk'in sonu ile birlikte bizce çöküşe uğramış idi.
      Ben oyunlarda iletişimi pek fazla önemsemiyorum :)
      Daha çok hikaye ve kendi hayal dünyam ilgimi çekiyor.
      Bence sanal karakterler arasında arkadaşlık çok asosyal işi :D (ironi içermektedir)

• FAR CRY serisinden oynadın mı?

0|0
    0|0
  • Biz fps ciyiz. 2001 den beri sadece counter strike serisi oynuyorum :)

0|0
    0|0
    • Zaten sizin oyuna bakış açınızı hiç anlayamıyorum. Moba bile daha sempatik geliyor bazen.
      milyarlık kulaklık ve mause ile hiç bir hikayesi olmayan bir oyunu oynamak, ses takip etmek, refleks işi ile uğraşmak...

Can sıkıcı olmuyor mu bazen :D

• Sen madem pro gamersin seni bir de go da görelim :)

• Temel amacı ejderha avlamak olan bir oyunu, kamp kurup doğada hayvan avlayarak geçiren birisiyim.
      Mesela onurlu bir paladin oynadığımda düşmanım bana vurmadan asla ben düşmanıma vurmam.
      Ya da bir süikastçi isem, düşmanımın son sözlerini almadan asla öldürmem.
      Ya da onurlu bir düşman öldürdüğümde asla cesedini ortada bırakmam, ya da silahını alırım ve sandığıam koyarım. Onurlu bir düşmanı unutmak istemem.

Pro gamer değilim, oyunları yaşıyorum. Ruh hastası diyebilirsin, n
      CS Go oynasam büyük ihtimal saçma sapan şeyler yaparım.
      Online oyunları genellikle trollüyorum, istemsiz.

• Fps candir rpg istiyoda marvel ultimate alliance

0|0
    0|0
  • Tüm vaktini harcamadığın sürece sorun yok, yaşasın metin2 5 yıl bitti.

0|0
    0|0
  • cs-go rust h1z1 outlast

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• E spor klasindakiler oyundur. Sadece turu farklidir. Senin bildiklerin yayinlananlar. Ornegin CoD. Bununda turnuvalari yapiliyor. Peki ona oyun degil diyebilir misin? Rica ediyorum e spor ile kral oyunu karistirma :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...