Yeni wattpad hikayemi yazmaya başladım, bir kaç bölüm oldu. Sizce nasıl olmuş?

Kullanıcı adım ; krisopraz0
Hikayemin adı ; Masum
link ; https://www.wattpad.com/story/42874260-masum/parts inş. link tam çıkar :)
2. hikayem ama sanırım en çok bu hikayeme özendim çok emek verdim. Lütfen okuyup yorumlarınızı sunar mısınız :) Ciddi anlam da önemli benim için.

Güncellemeler:
herkese cevap veremiyorum ama herkesin yorumunu okuyorum ve inanın halı eleştirileri ciddiye de alıyorum.

1|3
6379

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 79

• başlangıç için iyi ama wattpad çok kalitesiz okurların ve yazarın birleştiği bir ortam bir şeyler okuyayım diye girdim hangi kitabı okursam okuyayım oldukça bayağı geldi. gayet türk işi olmuş başarılar diyeyim ne olsun.

1|0
    0|0
  • Villayı çok basit tasvir etmişsin biraz daha derin olabilirdi ve çok konuşma var çevre tasviri düşük kalmış

0|0
    0|0
  • Bir kaç satır okudum ilgimi çekti gayet başarılı Sakin bir kafa ile okuyacağım dostum emeğine sağlık ;)

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş. Başarılarının devamını dilerim

0|0
    0|0
  • Hiç fena değil başarının devamını dilerim...

0|0
    0|0
  • sacma sankı

0|0
    0|0
  • Iyi hos

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 62

• Yazmak güzel bir şey fakat bastırmak için yazıyorsan üzgünüm ki çok eksiğin var. Konu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olacak kadar okumadım, bu yüzden sadece teknik anlamda yorum yapacağım.
    Edebi bir dil göremiyorum. Yazar olmak isteyen biri yazım konusunda çok dikkatli olmalıdır. Kurallara ve noktalama işaretlerine daha çok önem vermelisin. Tabii ki hevesini kırmak için söylemiyorum bunları. Farkındayım başlangıç için bunlar çok normal ama ben bunları atlatacak olgunluğa erişmeden sosyal platformlarda paylaşmama kanaatindeyim.
    Çok okumak lazım, cok.

0|0
    0|0
  • Kütüphaneye eklendi😂👍

0|0
    0|0
  • İyi gibi

0|0
    0|0
  • Başarılarının devamını dilerim

0|0
    0|0