Böyle bir eviniz olsun istermisiniz?

Bu işe yeni girdim ve tanıtım amaçlı cüzi bir kar ile satıyorum ilgilenen varsa yardımcı olabilirim
http://hizliresim.com/RY5qLY

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Taşınabiliyor mu? Çelik kontraksiyon mu? Bir de fiyat nedir? Ayrıca kaç m2? Daha büyüğü elinde var mıdır?

0|0
    0|0
    • Sökülüp takılabilir yani taşına biliyor 24m2 ve 50m2 m2 1300-1400 lira ama ısıtma sistemi tuvalet banyo mutfak parkeler ve elektirik sistemide dahi yani esyanı koy otur l lego sistemidir ve kurulumu çivisizdir daha büyük istersen sipariş üzerine getirtebiliriz tomruk capı endüşük 18 cm en yüksek 35 cm dir

• Bu olay çok daha farkılı hocam aralara koydukları ahşapmı onu anlayamadım. Tomrukda çeliğe ihtiyac duyulmuyor ancak tomruk gramajlı olduğu için 2. Kata pek uygun olmaz bina kaldırmayabilir.

• Kenarlar; sunta.
      En dış amerikan siding cephe kaplama.
      İç taraf sunta üstüne boya kağıt vs yapılıyor.
      Arası ise yalıtım malz. Oluyor genelde.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ev düşünmüyorum öncelik araba

0|0
    0|0
    • En önemlisi ev bence bak araba dediğin nedirki benim kullandığım araç komutla calısıyor mesela yenibosna metro diyorum ve vardığımdada müsait bir yerde diyorum otamatik olarak duruyor gaz fren debriyaj derdi yok :D

Erkekler Ne Diyor 2

• kışın sıcak olsa alırdımda kışın bu evi ısıtmak sıkıntı

0|0
    0|0
    • Bu evin özelliği yazın serin kışın sıcak olmasıdır bu evi mumla bile ısıtabilirsin o derece :D tomruk capının en küçük olduğu yerler 18 cm dir bu evi soğutacak bir kış İstanbul'da denizleri dondurur :).

• oha nerde bu ev?

• İstanbul'da

• neden olmasın kırdan kurtuluruz

0|0
    0|0
    • Kırdan kurtuluruz derken? :)

• kıradan

• Evet tomruk olduğundan dolayı imarsız bilgelerde bile belediyeden veya iskiden problem yasamıyorsunuz. :)

Yükleniyor...