Kapat

Yurt dışı tatili için nereyi tavsiye edersiniz?

bu ağustos gibi eğer izin alabilirsem yurt dışında ada tatili yapmak istiyorum. yakınlar da çok uzakta olmayan vizesiz ve çokta pahalı olmayan gidilecek adalar nereler? nereleri tavsiye edersiniz?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• venedik bruno maruno falan diyecektim de o zaman yunanistan vizesiz.

floransa demişler orda kiliseden başka birşey yok ki göl var falan... geçen hafta italyadaydım paraya kıyıp tura katılmalısın

0|0
    0|0
    • deniz tatili istiyorum. hazır tatilde yapmışken yurt dışı istiyorum. ne kadardı tur? kaç gün?

• turlarda vizeye gerek kalmıyor diye biliyorum

• Hayır, aynı prosedür uygulanıyor.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• İtalyaya git

0|0
    0|0
  • Kesinlikle İSPANYA İSPANYA İSPANYA diye tepiniyorum. İspanyol hastası biri olsrak İSPANYA mutlaka git benim İspanyolcamda var ama daha gidemedim muhteşem bir yer mutlaka İSPANYA ya git.

0|0
    0|0
    • evet ispanyanın denizleri daha iyi gibi sanki italya diyen var ispanya diyen var yunan adaları diyen var. ispanyayı da yazdım :)

• bir liste yapayım o zaman ona göre fiyat listesi de çıkartayım bakarım sonra duruma göre :)

• Italya Florence şehrine gitmen lazim. Tam istediğin bir yer.
    Vize lazim değil ama biraz pahali.
    Orayi seviceğinden eminim.

0|0
    0|0
    • olabilir :) 7-10 günlük bir tatilin toplam harcaması ne kadar tutar peki tahminen?

• şimdiden çıkartayım o zaman ben pasaportu.

• Vize dün mü kalktı?

• Gel panpa almanya'ya

0|0
    0|0
  • Yunanistan'a git.

0|0
    0|0
  • Ispanya :)

0|0
    0|0
  • Tabiki de yunanistan

0|0
    0|0
  • Te Aviv tavsiye ederim. Ozgur yapisi , eglence mekanlarinin coklugu , icsuz bucaksiz ve ucretsiz kumsalila Tel Aviv bulunmaz bir nimettir.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Italya. Bir kez daha gitmek icin can veririm

0|0
    0|0
  • Prag veya nice bence güzel şehirler tatil için alternatif yerler.

0|0
    0|0
  • Italy

0|0
    0|0
    • italyanın neresi mesela?

• kaçırma bu fırsatı çok üzülürsün sonra :)

• bildiklerini söylesene bu konuda

Erkekler Ne Diyor 14

• Yerinde olsam buraya gider bir daha da geri dönmem kimse beni geri döndüremez.

www.hakkindaoku.com/.../norvec-hakkinda-bilgi.jpg

0|0
    0|0
  • Benim soruna soruyla cevabım var;
    1-Vizesiz demişsin : herkes İtalya- İspanya diyor.
    2-Çok pahalı olmayan demişsin? Çok nedir? Geçen hafta İtalya-Las Vegas- İstanbul turu yaptım (İş) bence çok pahalıydı. Şimdi senin bütçe nedir?
    Yurt Dışında Vizesiz en ucuz gidilecek ada Kıbrıs'tır :) Mekanı ve tatili güzel yapan yaşadıkların ve beraber olduklarındır.

0|0
    0|0
  • Yunan adalarina git işte.

0|0
    0|0
  • Venedik

0|0
    0|0
  • Ucuz tatil bulamassin kolay kolay. Yunan adalari falan en ucuzudur. Yoksa Italya-Ispanya-Fransa sahilleri denersen pahalıdır ve vizelidir.
    Paraya kıyıcam diyorsan Ibizaya git.

0|0
    0|0
  • Avşaadası Kuşadası Sakızadası vs. vs.

0|0
    0|0
  • Tahiti adada tek tercih

0|0
    0|0
  • Eger kisitli bir butcen varsa taylandi tercih edebilirsin yasaklarin olmadigi rahat ve eglenceli bir ulke cok turist aliyor ve para birimi bizimkinden kat ve kat daha dusuk

0|0
    0|0
  • Kardesim isteklerini karsilayan tek yer ve muazzam olan yer mykonos. Kesinlikle tavdiye ederim. Tek kisi ve cift olarak ikisiyle de muhtesem bir gezi olur senin acindan. Ben hayran kalmistim.

0|0
    0|0
  • maldivler ya da hawaii

0|0
    0|0
  • Kibrisa bekleriz ama pahalıdır

0|0
    0|0
  • Prag, bükreş

0|0
    0|0
  • Küba