Nickimin Hakkı verdim ve Sayın KS halkı için Pianistkadın olarak Piyano çaldım eleştiri serbest beğenecek misiniz acaba :) ?

http://vocaroo.com/i/s1whvLXA37Q4
Yarısı da reklamlardan sonra Buyrun bakalım sizler için ilk Kaydım hatamız varsa affola , Nasıl çalmışım iyi mi kötü mü ?
:)
Şimdiden teşekkürler.
sizleride alalım... @Rusasigi
@Aahatselin
@jackass
@_HayırseverŞeytan_

1|1
26|53

En İyi Erkek Görüşü

• Bu güzel piyano çalan parmaklar her zaman işlesin ve Rabbim onları her kazadan esirgesin.. İnşallah bir İdil Biret daha kazanmış oluruz.. Sonusuzzzzzzzzz başatılarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... :) :)

1|2
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 52

• Bütün anlamıyla güzel bir kesit sunmışsun bize , Tam olarak piyanodan Anlamadığım için söyleyemiyorum 😁 ama bir yer varki orası olayı koparıyor , ve getçekten hani bazı hikayeler olurya sürükleyici oluyor okudukça daha çok okuyası geliyor insanın işte sanırım senin bu parçada o sürükleyici olanlardan, dinledikçe daha çok zevk alıyorsun , tebrikler PIYANIST DOSTUM gerçekten çok güzel çalıyorsun , inşşalah bu yolda hiçbirşey/hiçkimse/hiçbirdert senin parmaklarını o tuşlara tüm kalbinle basmanı engellemez , ALLAH YOLUNU AÇIK ETSIN BU YOLDA

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler ersin begenmene gerçekten çok sevindim 😊
      Dedigin gibi umarım hiç bir dert... Ve hiç kimse benim bu aşkımı engelleyemez Allahın izniyle daha iyi yerlere gelmeye çalışıcam her zaman. 😊

• bence kayıt mevzusunu daha kaliteli hale getirirsen
    tadında yenmez harika :) olurdu
    ve nickinin hakkını vermişşin
    Tebrik ederim devamını bekliyorum merakla

2|1
    1|0
    • evet sadece vocarro. com 'u bildiğim için :)
      Cok teşekkür ediyorum güzel yorumunuz için umuyorum devamı gelecek. :)

• çok başarılıydın, tebrikler, başarılarının devamını diliyorum

2|0
    0|0
  • İnsana huzur veriyor. Elinize ve kalbinize sağlık.

1|0
    0|0
  • Süper olmuş valla :D Sağol etiket için :)

4|0
    1|2
  • Waoow harika ( piyanodan anlamıyor ) :)

1|0
    0|0
  • Nickinin hakkını verdin :)

1|0
    0|0
  • Kız harbiden piyano çalıyor 😒

1|0
    1|0
  • bayıldım

1|0
    2|0
  • Aaa bizim piyanist hatun şov yapmış :)
    Eline ve yüreğine sağlık ama ses çok cızırtılı çıkmış kayıtta :(

1|0
    0|0
  • ustasın sen usta kal.)

1|0
    0|0
  • Cok guzel olmus Nur, devamini dilerim.😊😊☺☺

1|0
    0|0
  • Eve gidince dinleyeceğim mutlaka

1|0
    0|0
    • yorumunuzu bekliyorum heyecanla. :)

• kesinlikle öyle
      her duyguya tercümanlar

• Mükemmel mükemmel mükemmel !!! piyanistsiniz demek belli zaten süpersiniz Efendim başarılar...

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bir fazıl say değilsin ama... Şaka şaka b*k gibi olmuş.

1|0
    1|0
  • güzel güzel tıpkı filmlerdeki gizemli insanlar olur ya onlar gibi çalıyosun.. bence gayet başarılı..

0|0
    0|0
  • öncelikle burada vocaroo ve benzeri sitelerden bir şeyler paylaşan arkadaşlara saygım sonsuz emek hiç bir zaman kötü olmaz. azcık eleştireyim. d biraz daha oynak bişeyler çal hemşo ya az 2 dansın belini kıralım :D vede mikrofonunda ufak tefek sorunlar hissettim o yüzden kayıtta piyanonun sesi kalitesiz gibi duyuluyo. Ama çok zevk alarak dinledim burada görmek istediğim değişik seslerden bir tanesiydi çok teşekkür ederim emeğine ellerine sağlık.

0|0
    0|0
  • Cok iyi. (dinlemedim)

0|0
    1|0
  • Piyanonun sesi bana hep huzur vermistir ama imkanim olmadi, anca baglama caliyorum , yarim yamalakta gitar.
    Bende nickimi baglamacicocuk mu yapsam ki :D.

0|0
    0|0
  • Çok başarılı.

0|0
    0|0
  • 10 yıldır piyano çalsam bende çalarım 😂
    ana çalmıyorum güzel olmuş kulağa hoş geliyo 😊

0|0
    0|0
  • Nickinin hakkını verip kadında olsaydın bari.

0|0
    0|0
    • hahahah :D derin konular o konular ;)

• rica ederim daha önce de dikkatimi çekmişti piyano ile çok haşır neşirse çok uygun bir nick diye aklımdan geçmişti vallahi hazır fırsatını bulmuşken düşüncemi söyleyeyim dedim.

• :) evet kendime uygun bir nick seçmiştim

• gayet güzel lakin ya nota kitabında sorun var ya da sen hatalı bir akor basıyorsun birde tempoda bir sıkıntı var sanki biraz aksak gibi ama kaldı ki chopin'in her türlüsü mükemmeldir.

0|0
    0|0
    • teşekkür edıyorum :) bu parçaya baslarken benımde kulağıma ters akorlar gelmıstı ama notada neyse onu çalıyorum :)

• ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

• Fransız lizst calacagım o zaman en yakın zamanda umarım.

• Off kıskandım

0|0
    0|0
  • Neden beğenmedim. #D

0|0
    0|0
  • Güzel çalmışsın

0|0
    0|0
  • güzel olmuş gerçekten emeğine saygı duyuyorum. daha iyilerini de yapabilirsin

0|0
    0|0
  • yetenek bu olsa gerek çok iyiydi daha bilindik şeyler çalarsan daha iyi olur :)

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 25

• Kayıt kalitesine takıldım birazcık :)

Siz benden daha iyi algılayacaksınızdır, sizin kadar uzun süredir profesyonel olarak müzikle ile ilişkim olmadı; ancak bazı yerlerde aksamalar var, değil mi? Yanılıyor da olabilirim :) Bazen nota her şey demek olmuyor maalesef :)

Herşeye kusur bulan şımarık çocuk olmak istemiyorum, ancak kendinizi geliştirebilmeniz açısından da söylemek zorunda hissettim.

Chopin konusunda, Vladimir Ashkenazy ve Alfred Cortot çok iyi yorumculardır bence, onları da dinleyebilirsiniz :)

Genel anlamda tebrik ediyorum,
    istek parçam da olacaktır, eğer alıyor iseniz :D

1|0
    0|0
    • Nasıl unuturum, Claudio Arrau , müthiş bir yorumcudur, özellikle nocturnes da :)

• teşekkür ediyorum bu güzel yorumunuz ve önerileriniz için :) :)

• Asla çalamayacağım bir enstrüman ama her duyduğumda beni benden alıyor :) Kayıt problemin olmasa harikasın ve çok da mütevazi :)

1|0
    0|0
  • Çok güzel çalmışsınız maşaAllah. Lakin tempoda bir sıkıntı var gibi geldi bana ama yinede çok başarılısınız :)

1|0
    0|0
  • Wow :D Cok begendimm cok basarili olmus
    https://www.youtube.com/watch?v=JW68goC4_es

1|0
    0|0
  • Başarılı. Ses kaydı biraz bozsada daha güzel çaldığına eminim 💋

1|1
    0|0
  • Piyanodan pek anlamam ama kulaga hos geliyor ask-i memnu da vardı bu muzik sanirim😊

1|0
    0|0
  • Woaaaaaw müthiş tam bir pianist işi bu tebrikler :)

1|0
    0|0
  • Çok beğendim :)

0|0
    0|0
  • Başarılı :))

0|0
    0|0
  • Cok güzel <3

0|0
    0|0
  • Çok güzel çalmışsın canım :D

0|0
    0|0
  • Harika. Devamını bekliyorum kendi açımdan nacizane :)

0|0
    0|0
  • Çok başarılı :)

0|0
    0|0
  • iyi.

0|0
    0|0
  • Başarılı beğendim gayet güzel ♥

0|0
    0|0
  • güzel çalmışşın :) bende çalabiliyorum :)

0|0
    0|0
  • Bayıldımm

0|0
    0|0
  • Mükemmel 👏👍

0|0
    0|0
  • Beğendim.

0|0
    0|0
  • Çok güzel çalmişsin👏👏👏👏

0|0
    0|0
  • Süpeeer

0|0
    0|0
  • Bu parçanin adi ne bilmiyorum yaa 😯indirmek istiyorum daa 😊 adini soyleye bilirmisin?

0|0
    0|0
    • tabii ki :)
      Chopin - nocturne

• Peki teşekkürler 😊😊 seni takip ediyorum şu an 😊

• ben teşekkür ediyorum canım :)

• Suslara daha dikkat etmelisin. Tempo oluşturmakta zorlanmışsın, tempoyu korumakta zorlanmış sol elin. Sakin ol biraz daha :)

0|0
    0|0
    • haha vaay teşekkürler :)

• demek sende piyano calıyorsun bak sevdim seni. :)
      önceden hep metronomla çalışırdım elim hep hızlıydı bır turlu yavas calamazdım onun kalıntıları heralde :)

• Teşekkür ederim :D :)
      Metronomla çalıştım bende büyüyene kadar, özellikle Beyerde yardımcı oldu. Mesela bende sert basamazdım küçükken, tok seste sıkıntı yaşardım. Bende artık çok daha keskin çalmaya başladım mesela, o yüzden akıcıklıkta sorun yaşıyorum bahsettiğim gibi sanırım :)
      Mesela Prelude'de sorun yaşamazken, Macar Dansında zorlanırdım...
      Yeniyorum sanırım yavaş yavaş :)

• Videolu istiyoruz bu da kanıt değil belki youtubeden herhangi bir videodan sesi dinlettin ne malum?

1|0
    2|0
  • Çok güzel hakkını fazlasıyla vermişsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...