Nickimin Hakkı verdim ve Sayın KS halkı için Pianistkadın olarak Piyano çaldım eleştiri serbest beğenecek misiniz acaba :) ?

http://vocaroo.com/i/s1whvLXA37Q4
Yarısı da reklamlardan sonra Buyrun bakalım sizler için ilk Kaydım hatamız varsa affola , Nasıl çalmışım iyi mi kötü mü ?
:)
Şimdiden teşekkürler.
sizleride alalım... @Rusasigi
@Aahatselin
@jackass
@_HayırseverŞeytan_
:)

1|1
2655

En İyi Erkek Görüşü

• Bu güzel piyano çalan parmaklar her zaman işlesin ve Rabbim onları her kazadan esirgesin.. İnşallah bir İdil Biret daha kazanmış oluruz.. Sonusuzzzzzzzzz başatılarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... :) :)

1|3
    0|2

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Bütün anlamıyla güzel bir kesit sunmışsun bize , Tam olarak piyanodan Anlamadığım için söyleyemiyorum 😁 ama bir yer varki orası olayı koparıyor , ve getçekten hani bazı hikayeler olurya sürükleyici oluyor okudukça daha çok okuyası geliyor insanın işte sanırım senin bu parçada o sürükleyici olanlardan, dinledikçe daha çok zevk alıyorsun , tebrikler PIYANIST DOSTUM gerçekten çok güzel çalıyorsun , inşşalah bu yolda hiçbirşey/hiçkimse/hiçbirdert senin parmaklarını o tuşlara tüm kalbinle basmanı engellemez , ALLAH YOLUNU AÇIK ETSIN BU YOLDA

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler ersin begenmene gerçekten çok sevindim 😊
      Dedigin gibi umarım hiç bir dert... Ve hiç kimse benim bu aşkımı engelleyemez Allahın izniyle daha iyi yerlere gelmeye çalışıcam her zaman. 😊

• bence kayıt mevzusunu daha kaliteli hale getirirsen
    tadında yenmez harika :) olurdu
    ve nickinin hakkını vermişşin
    Tebrik ederim devamını bekliyorum merakla

2|1
    1|0
    • evet sadece vocarro. com 'u bildiğim için :)
      Cok teşekkür ediyorum güzel yorumunuz için umuyorum devamı gelecek. :)

• çok başarılıydın, tebrikler, başarılarının devamını diliyorum

2|0
    0|0
  • İnsana huzur veriyor. Elinize ve kalbinize sağlık.

1|0
    0|0
  • Süper olmuş valla :D Sağol etiket için :)

4|0
    1|2
  • Nickinin hakkını verdin :)

1|0
    0|0
  • Kız harbiden piyano çalıyor 😒

1|0
    1|0
  • bayıldım

1|0
    2|0
  • Waoow harika ( piyanodan anlamıyor ) :)

1|0
    0|0
  • Aaa bizim piyanist hatun şov yapmış :)
    Eline ve yüreğine sağlık ama ses çok cızırtılı çıkmış kayıtta :(

1|0
    0|0
  • ustasın sen usta kal.)

1|0
    0|0
  • Cok guzel olmus Nur, devamini dilerim.😊😊☺☺

1|0
    0|0
  • Eve gidince dinleyeceğim mutlaka

1|0
    0|0
    • yorumunuzu bekliyorum heyecanla. :)

• kesinlikle öyle
      her duyguya tercümanlar

• Mükemmel mükemmel mükemmel !!! piyanistsiniz demek belli zaten süpersiniz Efendim başarılar...

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • piyano işte

0|0
    1|0
  • Bir fazıl say değilsin ama... Şaka şaka b*k gibi olmuş.

1|0
    1|0
  • güzel güzel tıpkı filmlerdeki gizemli insanlar olur ya onlar gibi çalıyosun.. bence gayet başarılı..

0|0
    0|0
  • öncelikle burada vocaroo ve benzeri sitelerden bir şeyler paylaşan arkadaşlara saygım sonsuz emek hiç bir zaman kötü olmaz. azcık eleştireyim. d biraz daha oynak bişeyler çal hemşo ya az 2 dansın belini kıralım :D vede mikrofonunda ufak tefek sorunlar hissettim o yüzden kayıtta piyanonun sesi kalitesiz gibi duyuluyo. Ama çok zevk alarak dinledim burada görmek istediğim değişik seslerden bir tanesiydi çok teşekkür ederim emeğine ellerine sağlık.

0|0
    0|0
  • Cok iyi. (dinlemedim)

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 25

Yükleniyor...