Vc17 virüsü hakkında...

az önce internetten bi yazı okudum bu vc17 virüsüyle ilgili ve çok dikkatimi çekti ilk defa böyle birşey duyuyorum. bu yaşıma kadar hep vampirlerin olmadığına inandım :) siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

• Evet vampir diye birşey var
    67% (2)33% (1)50% (3)Oy Ver
  • Hayır böyle birşey olamaz
    33% (1)67% (2)50% (3)Oy Ver
  • Bilgim yok
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu tarz hikayeler , şarlatan imalatçılarının kullandığı düzmece hikayelerdir. Bilgisi zayıf ya da sorgulamadan inanan insanları etkiler. Ancak altında hep bir satış vardır. Bunun ilk örneği de ingilterede 1936da görüldü ve kitaplara geçti.

Konunun adı," math horse" yani matematik yapabilen at ...

Wandrick diye bir sözde mucit, bir sıvı imal ettiğini ve bu sıvı ata içirildiğinde basit math problemlerini çözmeye başladığını söyler ve bunu da bir at üzerinde dener halkın önünde. Sıvıyı içirir ve soruyu sorar 2*2 kaç eder ? At 4 kere ayağını yere vurur. Soruyu sorar 2+4 kaç eder? At ayağını 6 kere yere vurur.

Tabi ahali şaşkın sevinçli meraklı ve tabii ki istekli, bu bir mucize ya da ilahi ayrıcalık. Wandrick 1 saat içinde 600 şişe özel sıvı satmayı başarır.

Ancak ahaliden biri , Dr Einrich inanmaz ve tekrar yapılmasını ister. Bu arada at ile adam arasına bir buzlu cam koydurur. Sonuç, at hiçbir soruyu bilemez zira at adamın belli hareketlerine karşılık tepkiye şartlanmıştı , adamı görmeyen at belli bir tepki vermez.

En nihayet Wandrick , math den sınıfta kalan atına atlar ve 4 nala şehirden kaçar.

Bu tarz virus hikayelerinde bir de korunma yolu da gösterilir, alınnn ve kullannınnnn denir.

Inanıyorsanız ; alın ve kullanın, nasıl olsa para ağaçtan toplanıyor.

inanmıyorsanız; ilgilenmeyin kendi kendine yok olur.

Vampir olsaydı şimdiye kadar sosyal medyaya da ulusal medyaya da uluslararası medyaya da düşerdi .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• var olduğuna inanıyorum ama şuanda yoktur neden dersen eski kültürlerde vardır 600 yıl yaşarlar tahmini ölümsüz olanlarda yakılmıştır

0|0
    0|0
  • keşke olsada dönüşssek ıstırsınlar benı ama öldurmesınler :D

1|0
    0|0
  • link alalımda bi okuyalım vampirler zaten yokta günümüzde hayvan dna sınla insan dnasını eşleştirebildiler değişik canlılar çıkabılır ama

0|0
    0|0
    • valla neye inanacağımı şaşırdım bazı siteler var diyor bazı siteler yok. ama çok ilginç bi konu araştırmak hoşuma gitti

• forumlarda böyle şeylerin dolşaması gayet normal insanşar boyle şeylere meraklı film etkilerinde kaldıkları için asparagas yani

• Hayır böyle birşey olamaz

0|0
    0|0
  • varsa senı arıyor olabılırler onların dıkkatını cekdın şu an aman allahım olamaz bıttın sen :D

0|0
    0|0
  • öyle bişey yok ya günahh :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vampir hastalığı diye bişey var eğer kastın oysa

0|0
    0|0
Yükleniyor...