Bu filmi kesinlikle izlemelisin dediğiniz film öneriniz var mı?

Korku, aşk, zombili, vampirli birşey olmasın lütfen. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler :) Birde önerdiğiniz filmin kategorisini yanında belirtirseniz çok sevinirim :)

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Shah'ın bütün filmleri izlenmeli bence 😃 burada aklıma gelenleri yazdım, yanında yıldız olanlara öncelik ver 😄
    *MNIK (Benim Adım Khan), Happy New Year (Mutlu Yıllar), *Rab Ne Bana Di Jodi (Bu Çifti Rabb Birleştirdi), *Jab Tak Hai Jaan (Yaşadığım Sürece), *DDLJ (Cesur Yürek Gelinini Alır), *Kabhi Khushi Kabhie Gham (Sevinçte ve Kederde), *Kuch Kuch Hota Hai (Birşeyler Oluyor), Ra. One, *Don 1 ve Don 2, Kal Ho Naa Ho (Yarın Olmayabilir), Baazigar (Hokkabaz), *Om Shanti Om, *Veer Zaara, Kabhi Alvida Naa Kehna (Asla Elveda Deme), Chak De India (Haydi Hindistan), Paheli, Main Hoon Na (Ben Yanındayım), *Mohabbatein (Aşk Hikayesi), *Devdas, Darr (Korku), Chalte Chalte, Phir Bhi Dil Hai Hindustani, Pardes (Memleket), One 2 Ka 4, Duplicate (Kopya), Swades (Vatan), Karan Arjun, *Dil To Pagal Hai (Deli Kalp), *Chennai Express (Aşk Treni), Baadshah (Kral), Hum Tumhare Hain Sanam (Ben Seninim Sevgilim), Billu Barber (Billu Berber), Dulha Mil Gaya (Damat Bulundu), Ram Jaane
    http://hizliresim.com/pgQnpJ

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Celda 211 hapishane filmi.

0|0
    0|0
  • Plush diye bir film var. Erotik kategorisinde ama erotik abartilacak kadar sahne yok. Grinin elli tonu kadar bile degil. Aile baglilik kariyer ve aski konu alan bir film.

0|0
    0|0
  • X-men geçmiş günler gelecek

0|0
    0|0
  • neyse millet yeterince yorum yapmış :D

0|0
    0|0
  • After dark

gecen gun izledim cok iyiydi tavsiye ederim ^^

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • Yildizlararasi

0|0
    0|0
  • mucize

0|0
    0|0
  • Hayat güzeldir filmini izle.

0|0
    0|0
  • kemik koleksiyoncusu

0|0
    0|0
  • Amerikan pastası 6

0|0
    0|0
  • vizyondakileri izledinmi en son?

0|0
    0|0
    • yenilmmezler hızlı öfkeli vs izledim sen hangi filmleri kasdettin?

• mad max iyi gibi ama kararsız kaldım san andres fayının fraagmanını beğenmemiştim

• hayırrrr.. mutlakaa izle diyorum bak beüenirsin demiyorum mutlaka izleee diyorummmmm. mükemmell izle sonra bana mesaj at bak ozaman kararını ver :)

• Tom hanks istasyon

0|0
    0|0
  • pk pk pk pk pk pk pk

0|0
    0|0
    • izledim harika bir filmdi :)

• my name is khan ı izledim :) diğerlerine bakacağım :)

• şimdiden iyi izlemeler

iyi günler hayırlı ramazanlar

Kızlar Ne Diyor 5

• Aamir khan in filmleri çok güzel bence kesinlikle izlemelisin komedi dram falan var ben daha 3 idiots ve her çocuk özeldir i izledim ikiside çok güzeldi firsat bulunca digerlerini de izlemeyi düşünüyorum arkadasim ghajini yi izlemis çok güzel oldugunu söyledi izlemek istersen bunlari izleyebilirsin canım

0|0
    0|0
    • Dhoom 3
      Ghajini
      Pekaay
      Fanaa
      Kalbin Arzusu
      bunların hapsi süper ama dhom 3 harikaydı :D diğer filmeleri çok eski gibi sanırım yeni olanlardan bir tek 'onu sarıya boya'yı izlemedim :)

• ghajini aşk filmi süper
      dhoom 3 intikam aksiyon filmi birşey daha içeriyor ama söylersem sğprizi kaçar :)
      sen ikisinide en kısa zamanda izlemelisin izlersen film hakkında tartışırız :D

• tabii olur en kisa zamanda izlemeye calisicam iksinide :)

• Terbiye evi.

0|0
    0|0
  • The Blind Side -dram (gerçek hikaye)

0|0
    0|0
  • Divergent - bilim kurgu, aksiyon

0|0
    0|0
  • pk kesinlikle izlemelisin komedi birazda aşk var aamir khanı tanıyosan zaten izlemişsindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...