Kapat

Derslerime verimli bir şekilde nasıl çalışabilirim? :D

Malum sınava hazırlanıyorum ama tam olarak nasıl çalışayım ne kadar çalışayım neye çalışayım napayım .. :D bilemiyorum önerileriniz varsa dinlemek isterim:)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 7 ay kalmış nasıl calışacagım mı diyorsun ? 4 ay kala günde toplamda 1000 soru cözmelisin

0|0
    1|0
    • Ya daha verimli hale getirmek için ne yapabilirim diye sordum.çalışıyorum zaten. ygs lys diye ayrılıyor ya hangisine ağırlık vermem gerektiğini saptayamıyorum zor oluyor

• bu kadar net yeter belki az da biyolojiye baktınmı ohhadi burada oyalanma bakim derse

• uhh tamam kızma çalışmaya gidiyorum :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Dersaneye felan gidiyorsan eğer günde 3 saat yeter sana.3 saat çalış ve kendine mutlaka program yapmalısın.Programsız hiçbir yere varamazsın ben sana söyliyeyim.İlk baş haftalık program çıkartmalısın kendine en güzeli bu olur.Bir işin içerisinde sistem oldukça her zaman kazandırır.İddiaa oyunu bile böyle =) Sistem kuponu yapmazsan alamıyorsun parayı düşün gerisini sen =) Espri'de kattık olaya biraz...

0|0
    0|0
    • evet gidiyorum yarın da sınavım vaar :D program yapınca uyamıyorum ama dediğin gibi o olmadan, bi düzene sokmadan olmaz bu iş:) en kısa zamanda yapayım bunu.iddaa oynamıştım bi kaç kere biliyrm iyi oldu esprili falan haha:)

• 40-45 dk lık periyotlar şeklinde çalış sonra 5-10 dk ara ver.bu süre içinde tv bilgisayarla ilgilenme uzar gider müzik dinleyebilirsin..

çok çalışma veya çok soru çözme sistemine göre değilde eksiklerin nerde? bunu görmeye çalışma ve bu eksikleri kapatmak için uğraşmaya yoğunlaşmalısın..

ben boğaziçini böyle kazanmıştım :) sorun varsa sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • biyolojjim düşük bu ara altta yoruma yazdım son durumdaki netlerimi. voov boğaziçiii çok güzel:) ben itü istiyorum. ama dediğin periyotlar güzel öyle yok oturup 2 saat çalışcamla verimli olmuyor dinlenerek en güzeli:) sence konu tekrarı yapıp test mi çözmeliyim yoksa işlediğimiz yerlere göre soru mu çözeyim?buna karar veremedim. belki de ikisini de bi arada yapmalıyım?

• biyoloji için sürekli tekrar yapıcaksın günlük,haftalık,aylık çünkü biyoloji çokk çabuk unutuluyo bunun püf noktası ise konuyu çalıştıktan sonra sürekli tekrar ederek bilgileri unutmamak..

dershaneye gidiyosan ödev veriyolardır belki yaprak test kitaptan test v.s bunlara çok önem ver onları çöz sallama..bunun dışında konuyu tekrar edip çözersen daha kolay çözersin.

• tamam öyle yaparım :) işte en byük hatam o testleri bi kenara atmak.yaprak testlerim nerde bulamam.bulursamda bi şeklde cevapları geçirip ödev olsun diye gösteririm.yanlışı burda yapıyorum sanırm ah ah akıllanmam lazım

• aman dert ettiğin seye bak boşver al eline cips kola bak keyfine :D

0|0
    0|0
  • 6 dakikalık şekerleme beyni resetler araştırdır dediğimi 15 dakika sonra insanın dikkati dağılır yatmadan önce yapılan ders hafızaya kazınır sabah uyandıgında taze beynle ders çalışırsan unutmazsın

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• bence önce bilgisayarı kapat:)

1|0
    0|0
  • Dersi derste dinleyerek baslayabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...