Sinemada mı yoksa evde pijamayla mı ?

Sinemada film izlemek daha güzel ? yoksa evde pijamayla rahat rahat izlemek mi ? Sinemada yanına yada arkana oturanı secemiyosun.

0|0
21|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Ben sınmayı çok seviyorum ve genellikle filimim açılış gecelerini kaçırmak istemiyorum :).Birde sinemada çalışan bir arkadaşım var onun sayesinde baya filimlere bedava gidiyorum.Ben sinemaya genellikle yalnız giderim çünki başka türlü çok arkadaşlarla gidince çok konuşma oluyor.Sevdiğim filimlere daima yalnız giderim ve arkadaşlarla gidincede genellikle uyurum :) ama evdede mısır patlatıp filimlere bakmayıda çok severim.Her ikisini çok severim.Filim izlemeyi çok severim.

0|1
    0|0
  • Evde izlemek daha rahat bence.

Sinemanın ayrı bir keyfi var ama rahat değil.

0|1
    0|0
  • ev usulü link

0|0
    0|0
  • tercihim evde film izlemektir rahat rahat istediğinde durdur istediğinde geri al istediğini ye iç daha sinemada kasılıyor insan

0|0
    0|0
  • arada sinemada izlemek güzel oluyor, dev ekran ses sistemi falan o zaman daha zevkli oluyor izlemek.

0|0
    0|0
  • sinemada daha konsantre izlediğimden daha çok keyif alıyorum.

0|1
    0|0
  • Evde pijamayla.Sinema da uyuyakalirsam filmin sonuna dogru ariza cikar.

0|1
    0|0
  • sinema da izlenecek film var evde izlenecek film var.

0|0
    0|0
  • filme baglı. izlemeyi cok istiyorsam sinemayı tercih ederim

0|0
    0|0
    • evet o konuda katılıyorum dvd si cıkmasını beklemektense gider sinemada izlerim

• sinemada izlemeyi tercih ederim. haftaiçi ve biraz geç seanslar çok rahat oluyor.

0|0
    0|0
    • ve ucuz oluyo :)

• sinema ücreti saatine ya da gününe göre değişmiyo benim gittiğim yerlerde... en fazla halk günü olursa haftada bir gün o kadar yani :)

• bende halk günlerinden bahsetdiyodum zaten yoksa genelde illerde her yer aynı fiyat

• evde izlemeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • evede ızlemeyı ama arda sınemayada gıtmek lazım orda baska oluo..

0|0
    0|0
  • evde sinema sistemi kurup izlemek

0|1
    0|0
  • Arkadaşımla sinemaya gitmek.

0|0
    0|0
  • sinemayı tercih ederim

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşımla sinemada :) ev keyfi nasıl olur bilemiyorumm

0|0
    0|0
  • sinemada daha güzel :) çünkü dikkat eksikliğim evdeki filmi 3 günde bitirebiliyorum canımı sıkıyor

0|0
    0|0
  • Dün sinemadan keyif aldım uzun zaman sonra ilk defa

0|0
    0|0
  • Evde izlemek gibisi yok sinema sistemin varsa...

Şu pijama olayı bana ters o ayrı :/

0|0
    0|1
  • sinema seviyorum ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sinema da film izlemek farklıdır, tamam evin rahatlığı başka ama evde herşeyi yapabildiğin için filme konsantre sorunu oluyor, ama film güzelse sinema her zaman tercihimdir.

0|0
    0|0
  • Evde sinema sistemi varsa ev daha iyi ama sinemanın tadı başka oluyor :)

0|0
    0|0
  • Prestige Sinemalarında, tekli yada çiftli koltuk bile seçip, sevgilinle izleyebiliyorsun yanyana... Ama benim favorim tabiki evde pijamalar ile uzanıp izlemek filmi...;))

0|0
    0|0
  • sinemada pijamayla.bu durumda yanımda ömünde arkamda kimse oturmaz deli diye.

0|0
    0|0
  • sinemada izlenecek filmler var mesela transformers veya 2012 gibi yani görselliğin ön planda olduğu. Evde izlenecek filmler var korku gerilim, aşk veya duygusal filmler.

0|0
    0|0
  • Sinemanın ortamı farklı evın ki farklı..Evde rahat rahat keyıf yapa ızlersın ama sınemadakı gıbı zevkı alamazsın goruntu + ses sıstemı ve ortam zevkı :)

0|0
    0|0
  • manıtanın kollarında :)

0|0
    0|0
  • Ortayı bulalım sinemada eşofmanla.

0|0
    0|0
  • Filme göre değişir.

0|0
    0|0
  • Evin zevki çok başkadır. Sinemanın sadece perde farkı olduğunu düşünüyorum:)

0|0
    0|0
  • Evde Daha Güzel (Nasıl yanı sinemada oturacağın yeri seçemiyorsun)

0|0
    0|0
    • seversinde yanına yada arkana cinsin teki gelirse ki genelde öyle oluyo kolpocinoya adam cocuğunu getirmişti mesela cocukta paso kıvıl kıvıl durmadı yerinde rahat olmuyo

• Hmmm haklısın

Yükleniyor...