Yusuf Güney'i kimler taniyor?

BİR izdivaç programında kadının biri yusuf güney'i tanımadı milyonarın tanıdıgı yusuf güney soke oldu peki sizler tanıyormusunuz?

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• tanıyoruz hatta almanyada meşhur olmadan önce dönercilik ypıyordu sonra rafet el roman tarafıundan meşhur edildi

1|0
    0|1
    • ne almanyası arkadaşım adam pariste özel bir şirkette çalışıyordu tamam tanıyorsunda bari biraz araştır ondan sonra yaz

• dostum ben adamı tanıyorum merak etme

Erkekler Ne Diyor 15

• Yani tanıyoruz ama herhangi birinin tanımamasını yadırgamamak lazım. Şöyle ki, kesinlikle tanınması gereken şahsiyetlerden biri değil Yusuf Güney :)

1|0
    0|0
  • link mink neyin atsaydın, ben tanımıyorum

0|0
    0|0
    • lınk atamıyorum exper ızın vermıyo google da yaz yusuf guneyı tanımayan kadın hemen cıkıyo ızlemenızı tavsıye ederım...

• tanımak zorunda mi? yusuf güney kim ki? Allah'ını peygamberini kitabı'ni tanımayan atasını tarihini tanımayan Atatürk'ü tanımayan onca insan varken bi soytarıyı tanımamış kadın çok mu? ya senin verdiğin tepki? gülüyorum size. sadece gülüyorum.

0|0
    0|0
    • edebıyat yapma cok bılıyosun sen

• çok geri zekalısin sen. buna edebiyat diyorsan gel ders vereyim de edebiyat nasıl olurmuş gör. gerçekler acıtir seni de baya acıtmis belli!

• ben taniyorum ama herkes tanımak zorunda değil aslında iyide oluyor onlarda herşey olduklarını zanetmesinler

0|0
    0|0
  • Valla bende tanımıyorum. :-(

0|0
    0|0
  • Olayları baya bir geriden takip ediyorsun anlaşılan, 1 yıl geçti üstünden :)

0|0
    0|0
  • ilgi alanına girmemiş demekki ne şarkıları ile ne de kendisi ile

ben müzik dinliyorum ama dünyadaki bütün sanatçıları şarkıcıları tanımıyorum bence normal yani

0|0
    0|0
  • almanya değil ingilterede

1|0
    0|0
  • Kim o gelsin tanışalım.

0|0
    0|0
  • tanıyormda tanısam ne tanımasam ne yanı ? :D

0|0
    0|0
  • ben tanıyorum diye biliyorum ama görsem tanımayabilirim.

0|0
    0|0
  • belkibigun tanıma fırsatımız olur

0|0
    0|0
  • Köşedeki kahvenin sahibi Süleyman abinin Ortağı.

0|0
    0|0
  • kayseri defans oyuncusu

0|0
    0|0
  • keşke tanımasaydım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• He biliyorum. Tanımasam da olur büyük kayıp değil.

1|0
    0|0
  • evt hemşom

1|0
    0|0
  • konserine gitmiştim

1|0
    0|0
  • tanımıyorum yusuf güney kim?

1|0
    0|0
    • biz iki romantık delı ıkı serserı bız senınle kısa gırmıs yaz cıceklerı sımdı aynı sehırlerde delıler gıbı ozledım senı sevgilim :)) dinle

• neden? senin şarkınmı?

• Trabzonlu olması onu bitirdi.

0|0
    0|0
  • Ben de tanımıyorum ve böyle bir mecburiyette göremiyorum. Demekki müziği bana hitap etmiyor. Yadırganacak birşey değil ki daha büyük değerlerimiz tanınmazken Yusuf Güney çokta önemli değil bence.

0|0
    0|0
    • kesın oyledır konser verse kosa kosa gıdersın burda kendını begenmıslıgın luzumu yok sekerım :)

• Kendini beğenmişlikle ne alakası var yahu. senin sevmen takip etmen benimde beğenmemi gerektirmez. kim olduğu konusunda en ufak fikrimin olmadığı birinin konserinde ne işim var anlamadım.

• tanıyorum ama yolda görsem aa yusuf güney demem çünkü çok sıradan bir tip aklıma bie gelmez. ama twde görünce tabi şarkı söylerken falan mecburen tanıyosun

0|0
    0|0
  • Yusuf Güney fanı mısın?

0|0
    0|0
    • degılım ama severım ama tek vazgecılmezım hakan altun sesı sarkıları mukemmel...

• tanıyorum .bazı sarkılrı guzel

0|0
    0|0
  • Yil oldu mu bu tirt olaya?

0|0
    0|0
  • Ne var bunda.

0|0
    0|0
  • o kim nan?

0|0
    0|0