Kitapyurdunda böyle sorunla karsılaşan oldu mu?

kitapyurdundan ilk kez alışveriş yapıyorum ve sorun yaşıyorum arkadaslar.siparişlerimi yaptım onaylamaya basıyorum ama onaylanmıyorum nedeni nedir?sorun yasadıgımı siteye bildirdim cevap gelmedi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• idefix den alıyorum kitapları.hiç sorun yaşamadım.bi bak derim.güzel site

0|0
    0|0
    • kapıda odeme secenegı var mı?

• rica etsem bakarmısınız ancak üye olduktan sonra görebiliyorsun bunları:(

• baktım şimdi de kredi kartı ve havale seçenekleri var.ama güvenilir site bu güne kadar hiç sorun yaşamadım.eskiden dharma dan satın alırdım kitapları şimdi idefix.havale yapabilirsin kitap gelmezse (öyle bi ihtimal yok da) paranı geri alırsın yani

Erkekler Ne Diyor 3

• sitede kredi kartı , vs hesap işlemleri için günün belli satlerinde güncelleme yenileme ya da güvenlik açıklarını kapatmak için erişimler engellenebilir. bir kaç saat sonra tekrar deneyin düzelecektir. Ben bir çok kez yaşamışımdır netten kitap vs alışveriş yaparken :)

0|0
    0|0
    • 2 3 kez sipariş vermeyeyim sonra aynı kıtaptan bi kaç tane elde edersem ne olacak.kredi kartım yok kapıda odeme yapıcam ama olmuyor onaylanmadı

• farketmez , sonuçta siteden kaynaklanıyor düzelecektir , bende yaşıyorum arada bir . seçmelerde sorun olablir biraz bekle ya da yarın dene.. kesinlikle düzelecektir..

• Adini soyadini falan butun bilgilerini buyuk harfle yazip tekrar dene

0|0
    0|0
  • odeme yapmıyorssundur:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...