Vampir Akademisi Serileri?

Vampir Akademisi Serileri ?
Vampir Akademisi nin kitaplarını okuyan var mı ben 2. kitabı aldım ve bitirdim 3. kitap ve sonrasını anlatacak olan varmı?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Hepsini okudum hatta kan bağı serisinide okudum
    #TeamAdrian

0|0
    0|0
    • Gölge öpücük ve sonrasını anlatırmısın? neler oluyor rose ve dimitri filan

• Dimitri strigoi oluyo rusyaya geri dönüp orda diğer strigoilrle yaşıyo rose ve adrian ufak bir flört yaşıyolar sonra rose dimitrinin yaşadığını ve strigoi olduğunu öğreniyo dimitriyi bulmak için rusyaya gidiyo strigoi kötü çocuk dimitriyle takılıyo biraz sonra dimitri rose' u da strigoi yapmak istiyo ama rose bir şekilde kaçıyo dimitriyi düzeltmenin yollarını ararken sydneyle tanışıyo simyacı bir kız kan bağı serisinde adrianla manitalar neyse
      sonra bu sydneyle beraber bir moroi köyü buluyolar ama bu moroiler diğerlerinden biraz farklı
      onlar strigoi olan birisini ruh kullanıcısı olan biri büyülü bir kazıkla öldürürse tekrar eskisi gibi olacağını söylüyolar
      sonra maceralar maceralar falan en sonunda lisa dimitriyi eski haline döndürebiliyo işte

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya ben ilk iki kitabini okudum. Sonra firsat bulamadım okuyamadim. Ama okumayi planliyorum. Eglenceli bir seriydi. Okunmalı

0|0
    0|0
    • ilk kitabının filmi çıktı izle çok güzel

• Rica ederim izlemeyedeger. com dan izleyebilirsin en rahatı orda

• Aaa o siteyi llk defa duyuyorum. Tamam not ettim. Oradan izlerim çok teşekkürler :D

Yükleniyor...