Bu resimde ne anlatılıyor ?

bu Hem IQ sorusu hem maneviyat sorusu hemde mantık sorusu link cevapı belli ben baya bir uraşmıştım bulana kadar peki sizce ne anlatıyor ?

Güncellemeler:
link

link açılmıyor ise bu

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• metamorphosis of narcissus bu Dali'den. arada benim profil resmine koyduğum bir resimdir. mantık sorusu IQ sorusu ile alakası yok. sürreal bir çalışmadır.

Türkçe'ye çevirirsek narsistin başkalaşımıdır. çeşitli yorumlar yapılır üzerine ancak sürreal resimlerin hemen hepsi esasında yaratan kişinin zihninde olup bitenlerdir. yorumlarda tek bir doğru yoktur bu nedenle IQ sorusu olarak değerlendirilemez.

Her yorum doğrudur bence

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• salvador dali nin resimlerinden değilmi mi bu..ee ozmn bu bir sürrealist resim olduğuna göre bunu mantıkla açıklayamazsın ki !? içgüdüyle açıklanabilecek bir resim bu..zekayla alakası yok yani.

0|1
    0|0
  • Yalnızlık boyutlarındaki bir odada,

aşk boyutlarındaki yüreğim,

kendi mutluluğunun sade bahanelerini seyreder...

0|0
    0|0
  • Ben yalniz,caresiz bir kadin gordum ve kadina uzanan bir el.

Onca kadinin arasindan secilmis hatun galiba.

Hocam kadin kesin var ama eminim. :D

0|0
    0|0
  • acamadım lınkı bısey dıyemıcem

0|0
    0|0
  • anlatmamız için önce link in açılması lazım :D

0|0
    0|0
  • Ne anlatıyo peki sen söyle

0|0
    0|0
  • Açılmıyor kanks baaa.

0|0
    0|0
  • link açılmıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yalnızlıgını yenebilmen için yeniden doğman lazım tabi bunun nasıl oldugu önemsiz görüldüğü üzere yumurtada çiçek çıkmıs yani ne zaman patlama yapacagın belli olmaz.Bunu destekleyecek olan en büyük şeydir zeka,onu iyi kullan ve doğru hamleler yap hayatında.Satrançta oldugu gibi.

0|0
    0|0
  • Bu resim yanlış hatırlamıyorsam Salvador Dali'nindi.Narkisos'un göle bakışını ve yanında da gerçekleşmiş olan değişimini görürüz. Narcissus'u bilmeyenler için ise kendi görüntüsüne aşık olan ve aşkından ölüp bir nergise dönüşen bir Yunan Mitolojisi karakteridir.

0|0
    0|0
    • Ayrıca bunun IQ ile alakası yok.

• Zeki insanların görübileceği her şey IQ testidir bu genel kavramdır bro :)

• Hemen kendini öv. Zeki olmak bir meziyet değildir. Meziyet olan alçakgönüllülüktür. Ayrıca Yunan Mitolojisi bilmeyen birinin bunu bilmesi kolay değil direk. Bilgi de zeka demek değildir. Zeka bilinememezliktir.

• Server Error

403 - Forbidden: Access is denied.

You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied.

0|1
    0|0
  • doğru yol yanlış yol ne ekersen onu biçersin gibi bir şeyler anladım ilk baktığımda :)))))

0|0
    0|0
  • Oturup düşünen bir adam gördüm sanki bir insan hakkında bir karar verilmiş ve o mahkum edilmiş suçu ney anlamaya çalışıyor gibi bir şey geldi bana.

0|0
    0|0
  • Sübliminal bir mesaj gibi geldi bana

0|0
    0|0
  • Kim çizdiyse bu resmi bu ne IQ arkadaş ..

0|0
    0|0
  • Kan görüyorum katiller parçalanmış cesetler :P

0|0
    0|0
  • bence girilemeyen yerler, yasaklar ve insanlık üzerine etkileri hakkında sürreal bir çalışma bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...