21 Aralık 2012 tarihi sizce?

Hepimiz biliyoruz ki 21 Aralık 2012 gibi bir muamma mevcut... Bu durum hakkında neler olacağına dair veya neler olmayacağına dair neler söyleyebilirsiniz? Muhakki Allah' tan başka kimse iyi bilemez, fakat düşünceleriniz veya duyduğunuz gördüğünüz nelerdir? Korkularınız var mı? Saygılar...

Güncellemeler:
Nasadan açıklanmış olan bilgiye göre Dünya sıfır noktasına oturacağı belirtiliyor... Neyse hakikaten sıkıc bir konu fakat anlamadığım neden nasıl oluyorda bir çok kişi rahatlıkla hiç bir şey olmayacak diyerek kesin ve net cevap verebiliyor? Tuhaf...

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Şeb-i yeldayı müneccimle muvakkit ne bilir

Müptela-yı gama sor geceler kim kaç saat

Fuzulî

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu sorulari görünce kırmızı görmüş boğa gibi oluyorumm.

0|0
    0|0
  • 21 aralık okuduğum an sığınak arar oldum. Sıkıldım bu sorulardannnn. Hiçbirşey olmayacak sorulmasına izin verilmesin bu soruların artık.

0|0
    0|0
  • ınsa koprda kurtuluruz topluca

0|0
    0|0
  • La bi gelse de kurtulsak yaaa.Amma soru bahanesi oldu arkadaş.

0|0
    0|0
  • Allah bilir ne olacagını ne yapalım yani sen hazırlan o zaman

0|0
    0|0
  • Bi abim dedi ki ölcekmişiiiiiiiiiiiiiiiz.

0|0
    0|0
  • hiç bi şey yok ya bıktım bu sorulardan

0|0
    0|0
  • ben bunu okudum acikca yazio hicbisey olmicagini NASA link

0|0
    0|0
    • Ben de okudum, zaten kimseye bir şey olacak o tarihte diye konu açmadık sadece insanların görüşleri nelerdir diye yazdık fakat herkes kıyamet diye, sıkıldım diye tutturdu... Ne yapalım yani diğer sayfalara konu açamıyormuşuz, bizim xper yetmiyormuş bizde önümüzdeki günlerdeki gündem konusu geldi aklımıza, aşkta ayrılıkta flörtde vs. konu açabilsem neler açıcamda bekliyoruz işte... :) saygılar, saol..

• evet haklsin ama herkes bunu konusuyo inandiramioz kimseye kiyametin kopmicagini :D

• Teşekkürler.. :)

• annemde geçen karanlık olcakmış elektrkler gidicek falan diodu bende araştırdım okudum yanında ki ama yinede ya olursa dio hala ya :( 65 milyon yıl önce olmuş öyle bişey dinazorlar varken ama olcanı sanmıyorum yinede Allah bilir olursada çok sevinirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Harbiden bu muhabbet sıktı illaki bir cevap arıyorsan söyleyeyim Allah bilir. ama öngörülerim şunu söyleyebilir eğer sağ kalırsak başımıza birşey gelmezse 12/12/12 de nikah çılgınlığı olacağını söyleyebilrim bak bu kıyağımıda unutma :)

0|0
    0|0
  • yeter amk. sormayın şunu.

şu anki ruh halim link

21 aralıkta kıyamet koparsaki ruh halim link

sonuç: allahın işine karışılmaz

0|0
    0|0
  • ınsallah yıkılır gıder

0|0
    0|0
  • Bitmediniz be kardeşim :) Sıradan bir gün