Kendimi geliştirmek istiyorum ne yapmamı önerirsiniz ? değişik seyler?

kitap okumayı çok seviyorum. özellikle tarih kitaplatı. onun dışında araştırma yapmayı şiir yazmayı seviyorum ama değişik bişeyler yapmak istiyorum. ne yapmalıyım dans falan değil yani nasıl anlatsam değişik bişey? şimdiden teşekkürler :)

Güncellemeler:
kütüphanede vakit geçirmeyi sevyorum :)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• kıtap oku tarıh sıyası vb

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kitap okuyor olman ne kadar güzel.. Hem de tarih... Umarım okuma ve şiir yazma alışkanlıgını hep sürdürürsün.. Bence mutlaka bir enstrüman çalmalısın ve kesinlikle oyun yazarlıgını düşünmelisin Tiyatro için.

0|0
    0|0
  • rüzgar sörfü

0|0
    0|0
  • bol bol kültür tarihi belgesel filmleri izle

0|0
    0|0
  • Salı günleri bizim halı saha maçına gel.. Sol bek olarak..

1|0
    0|0
  • öğrenmeyi seviyosun öğrendikçe kendini iyi hissediyosun deilmi =) tabikide farklı kültürleri araştır. dil öğren ben öyle yapıyorum.

0|0
    0|0
  • gitar çalmayı öğren, unity ile oyun yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Hikaye kitaplarindan başla

0|0
    0|0
  • bilgisayar oyunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendini hangi konuda geliştirmek istediğine karar vermen gerek. Hepsinden biraz, ortaya karışık falan olmuyor. Üç ana başlık belirledikten sonra bunlarla ilgili araştırmalar yaparak, etkinliklere katılarak, çeşitli insanlarla sohbet ederek kendini geliştirebilirsin. Benim resim hakkında hiç bilgim yoktu. Akımları bilmezdim, teknikleri, ressamları, önemli resimleri hiçbirini bilmezdim. Ama şimdi bırak resim bilmeyi artık analiz bile çıkarabiliyorum baktığım eserden.

0|0
    0|0
    • araştırma yapmayı çok seviyorum ben değişik konularda ve kitap okumayı bunu nasıl nerden başlayarak geliştirebilirm ki?

• dahiler ve aşkları-özcan erdoğan

0|0
    0|0
  • Academia. edu gir tez makale oku ufkun acilsin

1|0
    0|0
  • resim çizmek olabilir

0|0
    0|0
    • iyi değilim o konuda hatta hocam çok güzel kurguların var ama resime yeteneğin yok demişti :D

• resim öğrenilip geliştirilebilir, tarzınla ve hayal gücünle öne çıkarsın

Yükleniyor...