Korku filmi önerir misiniz ?

arkadaslar bana korku filmi öneririmisiniz.korkmak istiyorum.bazı korku filmlerinde kendimi gülmemek için zor tutuyorum.haliyle zaman kaybı oluyor.şöyle beni gece uyutmayacak bi film önerirseniz çok memnun olurum tesekkürler :)

Güncellemeler:
Tamam siz benim güldüklerimi unutun siz söyleyin bende izledim,izlemedim felan dicem.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1-cehenneme 1 adım

2-kanlı deney

3-Kara büyü

4-Veßa

izlediğim listeye bakıp puanı yuksek olanlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kibrit kutusundaki ceset

1|0
    1|1
  • silent hill(2006, sessiz tepe), saw serisi, zombi sevmem demişin ama 28 weeks later iyidir bence, resident evil serisi, woman in black, the human centipede, 1408, identity, the descent 1-2, the unborn, the grudge, the mist, the awekening ... bunlar bilgisayarımdakilerden bazı beğendiklerim sağlam liste ama izle bence hepsini :)

0|0
    0|0
  • -Ömer çip

bu arada senin korku filimlerinden kastın gerilim filimleriyse gülmen normal.

ama harbiden bir korku filminde gülüyorsan helal olsun.

0|0
    1|0
    • Örneğin Dabbe'de,Musallat 2'de Gülmedim Değil.Bilerek Gülmüyorum Gerçekten Korkmak İstiyorum Ama Ne Bileyim Sırf Korkutmak İçin Ordan Burdan Bişeyler Çıkıyor Korkcagıma Gülüyorum :P

• :D süpersin ya! zaten insanı korkutanda müzikle aniden çıkan şeyler.

• Yani Aniden Çıkmasa İnsanlar Korkmucak :S

• blair witch project zamaninda çok begenmistim

0|0
    0|0
  • Korku filmlerinde gülenlere de hastayım..Tamam, birçoğu korkunç değil ama gülünecek bir şey yok..Cesaretini göstermek için gülüyorum lafını söylemek boş geliyor bana..

Asla Yabancılarla Oynama iyi filmdir..

0|0
    0|0
    • Filmlerin Bazı Yerlerinde Gülüncek Çok Yer Var.Tesekkür ederim bakıcam.

• Musallat ..

Neden türk filmi söyledim ? çünkü izleyince anlıyacaksın .. hem yaşanmış bir olay ..

0|1
    0|0
    • İzledim Evet Korktuklarım Arasında.Önerin İçinde Teşekkürler.

• Ay Tamam Sus Oda Karanlık Bi Tek Ben Varım Çok Korktum Suan :D

• eays girl eays :D

• yani nasıl filmlerden korkmuyosun, türlerini falan yazarsan ona göre bişiler öneririz

0|0
    0|0
    • Korkamadıklarım:Zombi,Vampir Vs. Korktuklarım:3 Harfli,Katil(Tabi Katiline göre değişir örneğin texsas katliamındaki gibi bişeyse korkarım:P ) İlla Korku Olmak Zorunda Değil Tepenin Gözleri,Korku Kapanı Gibi Filmlerde Olur.

Kızlar Ne Diyor 2

• Güldüklerine örnek verirsen, gülmeyeceğin bir tane önerebilirim belki..

0|0
    0|0
  • Korku Kapanı

Teksas Katliamı

0|0
    0|0
Yükleniyor...