Film kolleksiyonu olan arkadaşlar kaç tane film izlediniz, saydınız mı?

Bu konudaiddialı değilim ama kolleksiyonumda 112 dvd var. tabi cd leri divx leri saynmadım ama onlarla beraber 500' u geçer heralde .

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 2003'ten beri film indiren biriyim, o zamanlar rapidshare'den 50Mb'lık rarlı dosyaları 256K bağlantıyla indirirdik. Heyt be... Ne çileydi bilemezsin. Son 2 yıldır torrent kullanıyorum, izlediğim filmlerin sayısı ben diyeyim 2000 sen de 3000 abartmıyorum. Arşivimde öyle DvD-Cd olmaz, günümüz teknolojisi dururken Cd-DvD ile uğraşamam. Velhasıl 6 tane taşınabilir diskim var toplamda filmlerin kapladığı alan ise 4TB, ortalama 1 filmin 1Gb olduğunu hesaplarsak 4000 sayısına ulaşmış oluruz. İzleyipte beğenmediğim ve sildiğim filmler hariç ancak şu bir gerçek imdb 250'nin tamamını izledim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hepsi 2TB hdd de duruyo kaç tane bilemedim şimdi.arşiv yapmak isterdim ama arşiv orj. olsun isterim o yüzden hiç bulaşmadım:)

0|0
    0|0
  • 371 falan :)) seni yakalıyamamışımm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• IMDB'deki watchlist'im şu anda 307. Her izlediğim filmi eklemedim, sadece aklıma gelenleri ve düzenli olarak da kullanmadım. Evde arşive yer vermiyorum ama film izlemeyi severim. Evdeki film sayısı ise 50-60 falandır.

0|0
    0|0
  • İnternetten indirmedim hiç hepsini satın aldım. 3000 tane film vardı ki bunların en az 1000 tanesi sagda solda kayboldu. Herhalde 3500-4000 tane izlemisimdir. Sinema-tv filmlerini de dahil edersek.

En az 8000-10.000 lira bırakmısımdır film sektörüne. Daha geçen Batman üçlemesini aldım 100 liraya

0|0
    0|0
  • DVD arşivi yapmak hiç kolay değil benim netten indirdiklerim vardı bi 200 gb falan sıkı zipliydi zip olayını biraz daha abartıyım dedim ve veriler boom.

link bu siteyi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...