Aamir Khan desem aklınıza ilk ne gelir ?

Aamir Khan' desem aklınıza ilk ne gelir   ?

Aamir Khan' desem aklınıza ne gelir ilk, nasıl bilirsiniz ?

Güncellemeler:
...
Ne geliyor aklınıza ?

0|1
388|264

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 387

• Aamir Khan, yani Mr. Perfectionist.. Aklıma ilk gelen şey ShahRukh Khan oldu 😄 Ama objektif olmak gerekirse aklıma ilk gelen şey mükemmelliyetci oluşu. Hatta o kadar mükemmelliyetci ki "Bana Mükemmelliyetci demeniz hoşuma gidiyor ama insanlar mükemmel olamaz. Sadece yaratıcı mükemmel olur.." demiş. Ne diyebilirim ki, 3 Khan'ların en sessizi. Az film çekmesine rağmen çektiği filmler ülkemizde baya yaygın. Genelde topluma mesaj veren filmler çektiği için çok ilgi görüyor, o bunu haketti 😃 Son olarak, yeni filmi olan Dangal'ı sabırsızlıkla bekliyorum :)
    @is_ca
    http://hizliresim.com/8gyZNr

1|3
    0|0
  • her çocuk özeldir , üç aptal , Yerdeki Yıldızlar, Ghajini, Sarıya Boya, kayboluş :)
    Dünyada olduğu kadar Türkiye’de de hatrı sayılır hayran kitlesine sahip olan muhteşem biri.
    Hem rol dışı kendi hayatındaki iyimserliği güzelliği ayrıyeten yaptığı ve oynadığı bir çok filmde güzel karakter olması ona hayran olmamı sağladı diyebilirim...

1|0
    0|0
  • Filmleri.
    3 İdiot.
    Her Çocuk Özeldir.
    Ghajini.

3|2
    0|0
  • Dünyanın en iyi oyuncularından biri gelir harika mesaj veren ve dünya sinemasına damga vurmuş filmler gelir.50 yaşında olup 30 yaşında gösteren harika sempatik süper bir insan gelir.

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/ly2OoB.jpg
    Tum cocuklar masumdur..😊💖

1|1
    0|0
  • Peekay gelir

0|2
    0|0
  • Ghajini

2|1
    1|0
  • İlk izlediğim filmi 3 aptal ve ondan sonra en sevdiğim filmi her çocuk özeldir filmi...

2|1
    1|1
  • Bugün de herkes bunu soruyor hayırdır inşallah :D

0|1
    0|0
    • Akımı ben başlattım diğerleri çakmadır. :D

• E iyiymiş :D bir tane kız bunu sormuş "emek hırsızı" dedim kızın bana saymadığı kalmadı. Değişik insanlar var :D

• Müslüman hint bollywoodcu :)

0|1
    0|0
  • Sosyal mesajlar içeren kaliteli filmler gelir aklıma :D

1|0
    0|0
  • bu adamı kızlar inanılmaz çekici buluyor ama bana itici geliyor bile denebilir. ve hatta bu adama iyi oyuncu deniyor ama bollywood sevmeyince oyunculuğunu da beğenmiyorum. aammir khan diyince de aklıma: "my name is khan" geliyor.

0|0
    2|0
  • Mükemmel düşüncelere sahip bir insan hoşgörünün saygının zekanın beden bulmuş hali

0|1
    0|1
    • ayarlarını değiştirmişsin sana mesaj atamıyorum.
      garezin mi var bana?
      neden böyle yapıyorsun yani anlamıyorum

• Bıkkınlık veren Hint müzikleri
    Saçmalığın ve tesadüflerin daniskaları
    Konudan konuya zıplamalar
    Her zaman baş rolün kazandığı cıvıklık
    Hint sinemasından başka aktör çıkmazlık

1|0
    1|1
  • 3 idiots..

0|0
    0|0
  • Üç idiots

0|0
    0|0
  • butun ızledıgım fılmler gelır aklıma cok severım hınt fılm sınemasını ve danslarını.

0|0
    0|0
  • Benim Adım Khan:D

0|0
    0|0
  • Samanyolundaki salih geliyor neden bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • PK geliyor.

0|1
    0|0
  • Taare zamen par <3
    Ghajini

0|1
    0|0
  • Aamir Khan denilince aklima neler gelmez ki mükemmelliyetçi mi desem 3 idiot mu desem taare zameen par mi desem yoksa pk mi desem bilemedim. Taare zameen par ile tanidim onu sonra bu hayranlik hiç bitmedi daha sonrasinda hint filmleri benim için çok anlam ifade etti. Bu eylül de türkiyeye dangal filmi çekimleri için gelecekti ama maalesef bu sene gelemeyecek, seneye gelecekmis. Görmeyi çok istiyorum insallah görürüm.😀

1|0
    0|0
  • Ghajini geliyor ^^

0|0
    0|0
  • aklıma hemencecik 3 idiots geliverdi , nerdeyse bütün filmlerini izledim muhteşem bir adam !

0|0
    0|0
  • 3 idiot tabi ki.

0|0
    0|0
  • Her cocuk ozeldir geliyor benim aklima ilk. Konuyu iyi işlemiş

0|1
    0|0
  • Oyuncu

0|0
    0|0
  • Başarılı oyuncu ama yakışıklı deyıl :D

0|0
    2|0
  • 3 idiots efsane bir film

0|0
    0|0
  • Mükemmeliyetçi.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    357

Erkekler Ne Diyor 264

• Müslüman aktör. Hindistan putperestliği ile dalga geçmekte ustadır. Sanatını islamı anlatmaya çalışmak için kullaniyor. Adı da amir falan değil. İngilizce yazilmasina bakmayın, asıl adı Muhammet Emir Han.

7|8
    0|0
  • Çok başarılı buluyorum. Hindistan gibi bir ülkede dünya çapında filmler yapıyor ve kendini dünya'ya hemen hemen tanıtmış bir insan kabuğun dışına çıkabilmiş yani.

Filmleri başarılı, karakterini pek bilmiyorum ama yaptığı filmlerde verdiği mesajlara bakarsak düzgün düşünceli de bir adam.

3|1
    0|0
    • Normalde de çok tuhaf bu tarz bir insan , yani özel röportajlarda falan izleyince de. Gerçekten dahada fazlasını hak ediyor.

• Türkiye de en çok sevilen yabancı oyuncu olduğunu biliyorum knk.

1|1
    0|0
  • Oooo gunun sorulari falan.

Sekiller sukuller 😉

0|1
    0|1
  • Benim aklıma hep ergenler geliyor niyeyse yahu..

0|0
    1|3
    • sebebini öğrenebilir miyim sakıncası yoksa?

• @DoaGuler sebebini bende bilmiyorum ama Koreliler ve bu adamı duyunca böyle bir düşüncem var

• Kültürlü anlayışlı nezaket ve görgü kurallarını en iyi şekilde uygulayan insan gelir. Ayrıca müslümanlığı tam anlamıyla ne olduğunu bilen insan gelir.

0|1
    0|0
  • PK gelir..

3 Idiots'ta ya da diğer filmlerinde yerine iyi bir oyuncu koysan film aynı etkiyi yaratırdı..

Ama PK karakterinde? Daha iyisi olamazdı..

0|0
    0|0
  • Kanka aamir khan gelir :P

1|1
    0|5
  • bir halt gelmez uyduruk bir hint film oyuncusu yönetmeni neyse filmleride çalıntı

0|1
    1|1
  • Aklıma kalite gelir, bilgelik gekir... Iyilik ve öğreticilik gelir... Favori filmi; Yerdeki Yildizlar...

1|0
    0|0
  • Peekay derim. :):

2|0
    0|0
  • Çakma çakma işler

1|1
    4|2
  • Adam adam !

0|1
    0|0
  • Tanımıyorum kanka 😞😞😞

0|1
    0|0
  • eğitim sistemi üzerine çok derin bilgileri var

1|0
    0|0
  • bak adıma resmıme

0|1
    0|0
  • 3 idiots gelir

0|0
    0|0
  • Acaip itici gelio filmlerinde hep kendini dunyanin en mukemmel insani gibi gosterio narsist buluyorum biraz

0|0
    1|1
  • 3 idiots fılmı gelıyor begenmışdm orda oyunculugnu bşka bişy gelmıyor aklıma ama bu ülkede cok abartılıyolr bu adamı..

0|0
    0|0
  • Bollywood'un en iyi aktörlerinden biridir. Çoğu filmini izledim.

1|0
    0|0
  • kerim abdul cabbar gelir

0|0
    0|0
  • Hintli bir film sanatcısı başka birşey gelmedi

0|0
    0|0
  • Ghajini ve 3 İdiots.

0|0
    0|0
  • beceriksiz bir oyuncu

0|0
    1|2
  • kötü bilirdik :D

0|0
    0|0
  • çok seviyorlar çok yakışıklı buluyor kızlar bu adamı. ss ben sadece filmlerini seviyorum

0|0
    0|0
  • Hiç bişey

0|0
    0|1
  • İnsanların "3 İdiots" filmini "Üç idiots" olarak okuğu aklıma gelir.

0|0
    0|0
  • Ergen kizlar.

0|0
    0|1
  • Karizmatik bir abimiz. 3 aptal ve her çocuk özeldir filimleri ile kendisini tanıdım genellikle filmleri müzikal komedi ve dramı içinde bulunduran 3 ü 1 arada tarzında uzun ve eğlencelidir. hint sinaması (bollywood) yıldızlarındandır ve ayrıca Müslümandır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    234
Yükleniyor...