Sizce hangisi daha önemli bir sanatçıdır?

Hangi sanat dalı daha önemlidir? sanat için veya toplum için fark etmez.

#Zeb

• Ressam
    A seç
  • Müzisyen
    B seç
  • Şair
    C seç
  • ZeBrandon
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
"Mozart mı Da Vinci mi? Bach mı Botticelli mi? daha önemli sanatçıydı" gibisinden de düşünebilirsiniz soruyu.

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 14

• Hiçbiri bir diğerinden üstün olamaz. Bana göre bunu tartışmak gereksiz.

0|0
    0|0
  • Bana şairler daha çok hitap ediyor.

0|0
    0|0
  • Müzisyen daha önemli bir sanatçıdır.

0|0
    0|0
  • Müzisyen

0|0
    0|0
  • Şimdi hepsi ayrı dalın sanatçısı ressam ile müzisyeni kıyaslıyamazsın biri görme duyunu biri işitme duyunu uyarıyor.😃Ayrıca ne göre önemli. 😉Bana göre kendi dalında başarılı imzalar atan bütün sanatçılar önemli😄Sanat için 😄toplum için🎨🎼🎻📖

0|0
    0|0
    • Yoo kıyaslayabilirsin, ki gördüğün gibi kıyaslanıyormuş. Sanat 5 duyu organını değil, ruhunu uyarır. Gözlerinden veya kulaklarından geçmesi önemli değil sende ne hissettirdiği ve ne uyandırdığı önemlidir. Picasso'nun tabloları gözüne hoş gelmez, göze hitap etmez ama içerdiği mesajlar İspanya İç Savaşını bile anlatabilir. Yeterli bir cevap sanırım.

• Tm burada 5duyu organı aracı olsun😄burada önemli olan sanatçının anlatmak istediğini anlayan kişidir yani sanatçıyı sanatçı yapan vatandaştır 😂 sanat için ve toplum için hepsi önemli herkezin aracısı farkı çünkü ☺️☺️

• Şair kesinlikle.

0|0
    0|0
    • Kim aklına geliyor ve neden

• Şair deyince aklıma Nazım Hikmet geliyor. Şiirin başlı başına bir sanat olduğunu düşünüyorum. Onu diğerlerinden ayıran da okumanın, haz almanın bile şairane bir düşünce yapısı gerektirmesi.

• Bence muzisyen. Cunku müzik ruhun gidasidir :D

0|0
    0|0
  • ZeBrandon :D

0|0
    0|0
  • Müzisyen

0|0
    0|0
  • Şair, tabii.

0|0
    0|0
  • @ZeBrandon :D

0|0
    0|0
  • Hepsi de önemli sanatçilardir.. Bu dünyada hepsine de ihtiyaç duyulur.

0|0
    0|0
  • Müzisyen

0|0
    0|0
  • ZeBrandon :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...