Felsefeyi̇ sevi̇yorum ben yazdım 2 söz lütfen okuyun nasıl olmuş ?

Biz, insanlar sadece duvarı görürüz. Duvarın arkasındaki çatlakları, kireçleri, tuğlaları göremeyiz neden mi?
Çünkü sadece duvar gözükür önce. Zaman geçtikçe duvarın pisliğini farkeder zamanı geri almak isteriz.

Ben birşey demiyorum, hayat zamanında tanımadığı fırsatı şimdi tanıdı ve onu gerçekleştiriyorum.

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• Güzel olmuş fakat imla biraz hatalı olmuş. imlayı düzelterek daha güzel hala getirebilirsin.
    Biz insanlar sadece duvarı görürüz. Duvarın arkasındaki çatlakları, kireçleri, tuğlaları göremeyiz; neden mi? Çünkü sadece duvar gözükür önce. Zaman geçtikçe duvarın pisliğini fark eder, zamanı geri almak isteriz. (Okurken imla işe yarar ya hani o virgülden noktadan sonraki nefes aralıkları ne kadar boşluk yapmalıyız vs vs onu demek istedim..)

0|0
    0|0
    • anlıyorum :D yaşım bu değil 6 düşün efendim yaşıma göre nasıl bişiy..

• Güzel güzel..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Duvarların ilk etapta göze çarpmasıyla mı yoksa tuğlaların gizlenmiş olmasıyla mı ilgili diye bir soru takıldı şimdi.. Lâkin hoş.

0|0
    0|0
    • sözü biraz olgunlaştırmam lazım haklısın :)

• Cunku sıva tüm pislikleri kapatır bunu da ekle bari

0|0
    0|0
  • Gayetguzel ve doğru bir söz

0|0
    0|0
  • ıyı olmus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Güzel

0|0
    0|0
  • Anlamayız hayatı felsefeyle ilimle,
    hayat çelik ellerle atılan zar olmalı

0|0
    0|0
  • Kardeşim gizli olmaktan çıkta senin gibi değerli kardeşimizi takip etme fırsatı sunmanı rica etsem. En sevdiğim düşünce sistemidir felsefe.

0|0
    0|0
  • Güzeller çalabilirmiyiz..

0|0
    0|0
  • yaşın 18den aşagıysa güzel olmuş ilerde daha gerçekçi ve net hayata dair şeyler yazabilirsin.. kitap oku ve türkçe rap dinle kelime haznen aşırı gelişir. (arabesk rap değil türkçe rap:))

0|0
    0|0
    • 2 düşün efendım ve ayrıca Eminem dinlerim hemde aşırı bir şekilde, felsefedende ayrılmam 6 kitap bıtırdım halada devam.

• biliyorum onları da dinliyorum sokak cocukları onlar adamlarım benım :) Allame..

• allamenin hastalık patçasından başkası sarmadı :D o parça da iyi ama bunalım tam :D

Yükleniyor...