Suskunlar bitti....

suskunları izliyormuydunuz? bitmesi ve ecevitin ölmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• izlemez miydim ya valla hala inanamıyorum bittiğine bence büyük bir yapımdı ama reyting kurbanı oldu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• yok izlemiyodum dolu dizi oldu vallahiii adamlar çok uçuk paralar kazanıyolar bir bölümden 40-50 milyar nedemektir?

0|0
    0|0
  • 1. sezondan sora ilgilenmedim çok yavan bi acitasyon vardı kurulan planlar da çok basit yapmacıktı ezel özentisi gibi geldi

0|0
    0|0
  • izliyorum.. yalnız hikayede sıkıntı var.. sıra bende yazan bir bölüm vardı ya hani orada konuşan kişi ecevit olmalıydı yani yaşaması lazım.. ama alelacele bitirince diziyi böyle bi hata yaptılar..

0|0
    0|0
  • Suskunlar dizisinin onlarca bölümünü izleyinceye kadar "Kardeş Gibiydiler" filmini izleseydiniz. Suskunlar, o filmden alıntı. Ki o filmde Robert De Niro ve Brad Pitt gibi oyuncular var.

0|0
    1|0
  • bir defa izşledim , içim bunaldı malum konuda daha bakmadım , hayranı olmadığım için yorum yapmıyım :)

0|0
    0|0
  • İlk bir kaç bölümünü izledim. Daha da izlemedim. Bitmesi iyi oldu. Orijinal diziler lazım bize oradan buradan alıntı diziler değil!

0|0
    1|0
  • iyiki bitti kurtulduk

0|0
    0|0
  • ecevit ölmemeliydi çok iyi oynuyordu 1 hafta daha sabırsızlıkla beklemek...

0|0
    0|0
  • hayır izlemiyoduk ama: "her canlı ölümü tadacaktır."

0|0
    0|0
  • Çok ta sürükleyici değildi, bir kaç kez izleme fırsatım olmuştu

0|0
    0|0
  • sonunda.Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • malesef izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Selin çok severdi

0|0
    0|0
  • bitsin artık bu diziden hiç haz almıyorum sleepers filminin taklidi

0|0
    1|0
  • allah rahmet eylesin

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• her zaman dediğim gibi suyu çıkarılmadan bitirilmeli tadında az ve öz uzatmanın bi alemi yok bu yüzden Türk dizilerini sevmiyorum suskunlar sa en iyisini yaptı

0|0
    0|0
  • ızlemıyorum dızı..

0|0
    0|0
  • lanet olsun tatilde 2.sezonu izlycektim ben seni spoilercı :((((((8888

0|0
    0|0
  • Topragi bol olsun.

0|0
    0|0
  • İzlemiyorduk.