Kapat

Hayatınızda hiç bir programa ya da yarışmaya katıldınız mı?

katıldıysanız hangi program ve yarışma yarışmaysa ödül kazandınız mı ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• 16-20 yaşlar arasında 30-40 defa halk oyunları yarışmasına zeybek olarak çıktım.Kütahya Halk Eğitim Merkezi Hal Oyunları Ekibi olarak 14 il birinciliği 3 il ikinciliği 1 defa il üçüncülüğü 16yada 17 defa Türkiye birinciliği 6 Türkiye ikinciliğimiz var

0|0
    0|0
  • 1 kelime 1 işlem'e seyirci olarak katıldım. Olaylar çok hızlı gelişti birden kendimi elimde kağıt kalem sayıları, harfleri yazarken buldum. Tesadüf.

0|0
    0|0
  • Ankara'da bir dans yarışmasında 2.lik kazandık daha sonra bir kaç yarışmaya daha katıldık 1. olduk bu kadar

0|0
    0|0
  • kim milyoner olmak ister e katılmak isterim . . .

Bul bakalımın formatıda güzel . . .

0|0
    0|0
  • kim 500 milyar istemez ki ye katıldım :))))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• girdiğim kompozisyon yarışmalarını ya 1 yada 2. likle bitirdim. birde 3-4 sene evvel bir kelime bir işleme katıldım. ama kazanamadım :) napıyımmm. yinede ödül çok güzeldi, türk dil kurumunun sözlüğünü verdiler. hayatımda gördüğüm en güzel sözlük ve en anlamlı hediyeydi. ansiklopedi gibi. almanızı tavsiye ederim ;)

1|0
    0|0
  • Yetenek Sizsiniz'de tam Ali Taran'ın arkasındaydım :) Pehh :D adam kırdı geçirdi :D küfür ettiği bölüm var ya ordaydım :D

0|2
    0|0
  • hayır ama isterdim şarkı yarışmasına

0|0
    0|0
  • hayır ama istiyorum kim 500 milyar ister yeniden başlasın katılıyım :))

0|0
    0|0
    • var zaten sımdıde bn katılmk ıstyrm en az 5 mılyr alırım:))

• ben nasıl görmedim yaa hemen başvuruyorum :)) para önemli değil canım yaa zaten önemli olan katılmak :D

Yükleniyor...