Çizdiğim hiçbir resmi beğenmiyorum ve resim çizesim gelmiyo, halbuki yeteneğim var, ne yapmalıyım?

İçimizdenBirisi
Yeteneğim var özellikle karakalem çalışıyorum. Ancak başkalarının yaptıklarını daha çok beğeniyorum bu sefer resim çizesim gelmiyor -,- Aslında her şeyin farkındayım. Herkesin çizimi özgündür. Herkesin yorumu farklıdır. Ancak neden böyle oluyor bilmiyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Genetik olarak yetenek var ve etrafımca beğenliyor. Sergiye de gönderdim birkaç resim. Ayrıca üşengeçlik de var evet. A. ma hep böyle sürmesin istiyorum -,-
Çizdiğim hiçbir resmi beğenmiyorum ve resim çizesim gelmiyo, halbuki yeteneğim var, ne yapmalıyım?