Çizdiğim hiçbir resmi beğenmiyorum ve resim çizesim gelmiyo, halbuki yeteneğim var, ne yapmalıyım?

Yeteneğim var özellikle karakalem çalışıyorum. Ancak başkalarının yaptıklarını daha çok beğeniyorum bu sefer resim çizesim gelmiyor -,- Aslında her şeyin farkındayım. Herkesin çizimi özgündür. Herkesin yorumu farklıdır. Ancak neden böyle oluyor bilmiyorum.

Güncellemeler:
Genetik olarak yetenek var ve etrafımca beğenliyor. Sergiye de gönderdim birkaç resim. Ayrıca üşengeçlik de var evet. A. ma hep böyle sürmesin istiyorum -,-

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Bende çizmeyi çok severim ama insanın ruh haliyle alakalı yaz kursları var gidip kendini geliştirebilirsin. Yeteneği olmayanlar bile bazı kurallar ve tekniklerle çok güzel resim çizebiliyolar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kısa bir süre başka şeylerle ilgilen ya da o sevdiğin resimlerin nasıl çizildiğini öğrenmeye çalış

1|0
    0|0
  • Yeteneğin olabilir. Ama güzel çizemeyebilirsin, yeteneklerini bilemen lazım yani çize çize olacak bişey bu :D yeteneğin varsa 1-0 önde başlarsın

1|0
    0|0
  • Bende az olsa çiziyorum başkalarınınkini görünce canım sıkılıyor çizesim kalmıyor :D takma sende bence sadece çiz :)

0|0
    0|0
  • Çiz biz bakalım gaz veririz :D

0|0
    0|0
  • Herşeyi at kafandan sevdiğin kişiyi düşün ve onu çiz ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • Sen çiz buraya koy fotoğrafları biz değerlendirelim

0|0
    0|0
  • Aklına takılan ne varsa sorabilirsiniz bu daha az Yoğunsun demek yahut kötü demek değil kesinlikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hahah bana da oyle oluyor :D
    Millet diyor yeteneklisin yeteneklisin diye
    Gerci useniyorum cizmiyorum ben nffgjg

1|0
    0|0
  • aynı benim durumdasın şimdi çizecektim ama üşendim bir de daha iyilerini görünce çizesim gelmiyor askjhkdf

1|0
    0|0
  • o zaman devam et..

0|0
    0|0
  • Bence iyidir at

0|0
    0|0
Yükleniyor...