Gizli gizli ahmet kaya dinleyenler orrayn mi?

Gizli gizli ahmet kaya dinleyenler orrayn mı? Bu da benden

0|0
136

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Gizli gizli dinlememi gerektiren bir sebep yok.. Kime ne?

0|1
    0|0
    • Bizim ülkede sanattan çok sanatı yapan kişinin siyasi düşüncesi önemli. Bu yüzden. Adam kürt, bu yüzden adam da tepki görüyor dinleyen de. Annemle metroda dinleyip sakalastık, karşıda oturan kadın "ne dinliyorsunuz?" dedi de ahmet kaya diyemedik.

• Aynen, kaldıramaz böyle şeyleri

• super

0|0
    0|0
  • gizli gizli dinlemeye gerek yok
    dinlerim

0|1
    0|0
  • gizliden dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • ahmet kaya bozarımı sandın acılar

0|1
    0|0
  • şarkı dinlemiyorum..

0|0
    0|0
  • Sorma. Ben küçükken babam çok dinlerdi arabada, alışıyo insan duysam eşlik ederim 😄

0|1
    0|0
    • Ahah :D bağıra bağıra yazdım seni içime, bir kez olsun yüzünü güldüremedim :D

• ahmet kaya candır

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Bu işler böyle yürüyor bu ülkede.

• Dinlemiyorum. Ama dinlesem neden gizli gizli dinleyeyim?

0|0
    0|0
    • Kürt ya, bu soruya adamın biri gizli olarak bişey paylaştı bak istersen. Biliyosun sanat siyasi görüşe göre değerleniyor bu ülkede

• Olur mu canım, yaptığı sanattan çok kişisel görüşleri önemli (!) bu ülkeden nefret ediyorum.

• Bu ülkeden degil böyle düşünenlerden nefret ediyorum

• Ahmet Kaya şarkılarını severim ama Koraydan dinlemeyi tercih ediyorum bence sende dene

0|0
    0|0
  • Acik acik dinlerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gizli dinlemem

0|1
    0|0
  • Dinlemiyoruz hainleri.

0|0
    0|1
  • Neden gizli gizli dinlen sin ki

0|0
    0|0
    • Bizim ülkede böyle bu işler

• Yanlış görüşte olabilir görüşü savunmuyorum

• Abi adam kürt olabilir, siyasi düşüncesini desteklemeyebilirsin ama yaptığı sanatı bu yüzden dinlememek çok saçma değil mi?

• gizli gizli niyeymiş?

0|0
    0|0
    • Gizli kullanıcı adamın paylaşımı yuzuden. Bizim ülkede sanattan çok sanatı yapan kişinin kişisel hayatı, düşünceleri, görüşleri önemli olduğu için. İğrenç bir ülkede yaşadığımız için.. Daha sayarım

• he milletin cahilce görüşlerine karşı, bide eser veren bir müessiri dinledim diye çekineceğim öylemi? toplumda doğru insanların en az yanlışlar kadar ses çıkarması gerekirki o iğrençliker değişsin...

• Metroda annemle ahmet kaya dinleyip sakalastık, karşıda oturan kadın "ne dinliyorsunuz?" demişti, ahmet kaya dıyememıstık.. Daha çok küçüktüm 9-10 yaşlarında

• şuraya da bir o* çocuğu çizelim.

https://www.youtube.com/watch?v=fOqN2F3p7ys

0|1
    1|1
    • Sanatını beğenmeyelim mi şimdi adamın?

• artı sanatçı denilen kişiler topluma söyledikleri ile yaptıkları ile yaşantısı ve söylemleri ile örnek olması gereken kişilerdir.
      deniz seki demişsiniz o olaydan sonra o kişinin şarkılarının yasaklanması gerekliydi bence topluma kötü örnek olacak bir sanatçı sanatçı değildir

• Görüş, ne diyelim. Hepsini okumadım ama bil istedim

Yükleniyor...