Game of thronesu bu kadar popüler dizi yapan ne?

hiçbir bölümünü izlemedim. hakkında hiç olumsuz eleştiri duymadım. izlemezsen çok şey kaybeder miyim? izleyenleri dizide ne buluyor? tavsiye eder misiniz?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok güzel bir kurgulanmış dizi emek çok ve fantastik bir dizi ondan olsa gerek. Özellikle bizim dizilere bakınca efekt yok fantastik olaylar yok hep standart şeyler o yüzden çok güzel geliyor.

0|0
    0|0
  • kalite kalite kalite kalite.
    Öncelikle hikaye hala yazılmaya devam ediyor, piyasada kitaplarını bulabilirsin ayrıca yapım olarak çok başarılı sinema filmi tadında çekiyorlar. Yani uzun metraj film gibi. Ancak tür olarak fantastik gibi türleri sevmiyorsan ısınamayabilirsin.

1|0
    0|0
  • Çok fantastik ileri düzeyde kalitede bir dizi.

1|0
    0|0
  • en önemli nedeni sıradışı olması. diğer dizilerin çoğunda ana karakterler ölmez ama bu dizide tyrionun deyimiyle sinek gibi ölüyorlar ve ölen karakterlerin yeri çok iyi dolduruluyor. onun dışında müthiş emek var. hiçbir detayı atlamıyorlar kolaya kaçmıyorlar.

0|0
    0|0
  • çok güzel dizi, başından başla çok sakin bir kafayla konsantre ol ve izle. kurgu, hikaye çok iyi. içiçe geçmiş olaylar ve o olayların ve karakterlerin birbirleriyle ilişkisi bence bu diziyi çok çekici yapıyor. sürekli bir kumpas ve entrika.

1|0
    0|0
  • Hikayesi. Dünyası.

1|0
    0|0
  • Fantastik bir Dünya ile orta çağ karışımı bir yapım. Çocukluğumdan beri hastasıyım bu türün.. Ayrıca tarih benim alanım yani tarihi öğeler taşıyan diziler, filmler bana göre oldukça çekici..

0|0
    0|0
  • sürükleyicliği, ve çok gerçekçi, olayların birden farklı yerlerde ve kendisinden alakasız zaman ve mekanlarda gerçekleşmesi sanırım

1|0
    0|0
  • Film gibi olduğu için. Kaliteli yapım. Kaliteli oyuncular. İyi senaryo. Bunlar birleşince güzel oluyor.

1|0
    0|0
  • Sibel kekilli denen yüz karamızın onla bunla yatması sadece

0|0
    2|0
  • Olay örgüsü sağlam

0|0
    0|0
  • bol miktarda entrika biraz efekt fantastik görseller ve seks

0|0
    0|0
  • Reklam reklam reklam... Pazarlama pazarlama pazarlama..
    Başka birşey değil ;)

0|0
    1|0
  • Cinsellik

0|0
    1|0
  • açık memeler

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende anlamadım hep ovuyorlar

0|0
    0|0
  • Cok kaliteli. Cok saglam oyuncular var. Istedigin ne varsa bu dizide var :)
    Hata Kitaplarini bile okuyabilirsin.
    Nickimiz bile Game of Thronesdan alinti 😄

1|0
    0|0
  • Anlamıyorum ki. Sevmiyorum halbuki.

0|0
    1|0
  • Neyini seviyorlar bilmiyorum da ben de izliyorum.

0|0
    1|0
Yükleniyor...