Yabancı dizi önerisi?

Bir yabancı dizi önerisi alabilirmiyim. izlediklerim arrow, spartakus, game of thrones, how I met your mother..
Yerli diziler sacma geliyor nedense basit gibi sanki simdiden saolun...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• tür?

0|1
    0|0
    • Aslinda saydiklarimda da tur gozetmedim kaliteli olsun izledigime degsin yeter. breking bad dusunuyorum ama bilmiyorum...

• walking dead, sherlock, friends (how i met.. sevdiysen bunu da seversin), scrubs (benim favorim tamamiyle komedi), house md, dexter

• Cok saol gercekten cok yardimci oldun...

Kızlar Ne Diyor 2

• Breaking bad

0|1
    0|0
    • Benimde dusundugum bu aslında ama bakacagiz seni etkileyen ne oldu bu filmde ne bileyim zeka gibi ask gibi dostluk gibi...

• Suits kesinlikle izlemelisin

0|1
    0|0
    • Konusu ne duymadim daha once...

• Harvey SpecterNew York şehrinin en iyi avukatlarından biridir ve çalıştığı firmada başkan yardımcılığına terfi etmiştir. Şirket kuralları gereği kendisine bir asistan almak zorunda olan Harvey tesadüf olarak karşılaştığı Mike'ın zekasına, hazır cevaplılığına ve ansiklopedik düzeydeki hukuk bilgisine hayran kalır. Harvey Specter Mike'ı işe almasına rağmen Mike'ın üniversite eğitimini tamamlamamış olması ve şirketin yalnızca Harvard mezunlarını kabul etmesi ikiliyi Mike Harvard mezunuymuş gibi davranmaya iter. ( bu yalanla uğraşıyolar ve zor davalarla uğraşıyorlar. Kazanmaya calisiyorlar ama belalar peslerini birakmiyor) cidden çok sürükleyici

• Saol izleyecegim

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...