Gotfather'ı tek "harika" bulmayan ben miyim?

Tamam oyunculuklar mükemmel, verilen duygular harika, bunları ben de düşünüyorum ama sanki İMDb'de ikinci sırada olmak için yeterince iyi değil ya. Dediğim gibi oyunculuk ve mesaj çok iyi olsa da bence ondan daha iyileri de çekildi. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• kendince haklı sebeplerin olabilir. ama bende sana kendimce açıklamaya çalışayım. öncelikle o dönemde çıkmış harika bir kitaptan konusunu alan bir film serisi. o dönem içerisinde o koşullarda çekilmesi çok zor gözüken bir film serisi. senin şu an en usta olarak sayabileceğin aktörlrin yıldızlarını nerdeyse parlattığı filmler. çekim kalitesi falan diyosun tamamda o günün koşullarıyla bugünkülerde bir değil. -ki ayrıca film sektöründeki teknolojik gelişmeler tamamen olumlu sonuç verdimi bence hayır. çünkü son zamanlarda çıkan filmlerin çoğunda izlenebilirlik kalite baya bir iyiyken boş birer film izliyo haasına kapılıyo insanlar. Godfather gibi filmler üzerlerinden o kadar zaman geçsede artık birer ikon olmuşlardır. çok da fazla bişey denmez..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Türklere kalsa, IMDB ilk üçte İncir Reçeli, Issız Adam ve Recep İvedik olurdu...

Mafya dünyasını anlatan daha iyi bir film yoktur

0|0
    0|0
    • Hahah emin ol onları ben de izlemiyorum

• Baba'dan daha iyileri çekildi demişsin? Örnek?

• Prestij. Pan in Labirent. Mr. Nobody. Başlangıç

• eski film diye mi imdb puanını beğenmedin sen corleone ailesinin :D :D

0|0
    0|0
    • Hayır, eski film olduğu için değil. Diğer görüşlerde de söyledim. Oyunculuk bir harika. Konu güzel. Müzikler çok iyi. Ama sanki ondan daha iyileri de çekildi. Gerek görsellik açısından, gerek kurgu.

• Teşekkür ederim

• rica ederim

• Bence ilgi meselesi konusuna. Çünkü ben üçünü arka arkaya izleyip sonunda ağlamıştım :) O derece kaptırmışım kendimi ve cidden büyük yer etti hayatımda. Büyük bir yapıt olmasının bir kanıtı da ondan sonra birçok bu tarzda film ve dizi de godfather dan illaki esinlenildi, filmde kendinizi ailenin bir üyesi, ferdi gibi hissedebiliyorsunuz ve tüm film için al pacinonun canlandırdığı o karakterin büyük değişimi ve icraatları baş başına bir efsane benim gözümde :) tabi "benim gözümde" :D

0|0
    0|0
  • O devirde öyle bir film çekilmesi o filmi güzel yapıyor zaten

0|0
    0|0
  • aynen birde övmezleri mi yok mu o kadar:))))))
    insan bişey bekliyor

0|0
    0|0
  • Cekildigi tarihi goz onune al ama

0|0
    0|0
    • O da var haklısın

• Simdikilerle kiyas dogru olmaz o yuzden. Cok maliyetli isler yapiliyo artik. Tum filmler teknolojik

• Anladım

• Belkide senin sevdigin turde degil

0|0
    0|0
  • Bence yerini hakediyor :Dd

0|0
    0|0
  • Yerini hak ediyor.

0|0
    0|0
  • bana bir film daha göster ki içerisinde hayata dair her türlü cevabı barındırsın

0|0
    0|0
    • Ya tamam o konuda haklısınız ama gerek kurgusal anlamda gerek görsel açıdan çok daha iyileri çekildi diye düşünüyorum

• . teşekkür ederim dikkate alacağım:)

• bak ahanda buraya yazıyorum bırak harikayı iyi bulursan direk evlenme teklif edecem ne zaman istersen ahanda tarihe kayda geçsin :D

• Eski bir yapıt o zaman ki teknoloji ona el vermiş biraz bende yadırgadım

0|0
    0|0
  • zevkler tartışılmaz bence güzel

0|0
    0|0
  • birinci sıradaki ne?

0|0
    0|0
  • ben mario oynuyorum ateriden hala bayağı zevk alıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ona reddemeyeceği bir teklifte bulunacağım... - The GodFather.

https://www.youtube.com/watch?v=1aV9X2d-f5g

Mafya Filmlerinin agababasıdır TheGodFather.. Bu filmden sonra mafya filmlerinin çogunda Mafya babaları kedi sevmeye başladı. :D ayrıca bu soundtrack'ınıde çok severim başlangıcı mesela Dıııııııı dıdıdııııı dınnıııııı diye gidiyor felan. :D

0|0
    0|0
    • Hahah evet bunlar güzel noktalar:)

• ilkini sevmiştim (harika bulmamıştım ama sevmiştim yani) ama ikinciyi beğenmedim

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi. Müziği yeter.

0|0
    0|0
  • Jenerasyon meselesi. Şu an yeni nesile sarmaması gayet normal.

0|0
    0|0
    • Yo konu açısından gayet beğendim

Yükleniyor...