Bu yazı nasıl olmuş sizce?

nasıldı bilmiyorum. sakalların nasıldı? sana bakıp dünyayı görmek nasıldı? -belim büküldü.- bir yudum suyla yetmişiki kapsül eridi. bir adam yetmişiki gece göğsümde derin nefes oldu. bir adam. yetmişiki gece. başka kadınların çarşaflarına bulaşan leke oldu. -midem bulandı.- inanmak istedim. kirli çarşaflar ve öptüğün kadınlar yok. sadece inanmak istedim. senden başka sarı yok. biraz koşmak istedim. aramızda duvarlar yok. yetmedi. gülüşünü kusmak istedim. sesini öpebileceğim bir dünya yok. -karlar eridi.- hangi mevsimdeyiz dedi gözlerim söküldü. ağlayamadım. oniki mevsim benim üstümden geçmiş gibi. çocukluğunu yitirmiş kadın gibi. herkesin adı eylülken seninki ekimdi. çocukluğum sandığım her şey bir evin sekiz duvarıydı. -senin ellerin hep uçurumdu.- beni göm bundan sonra yokum dedi. ölüler rüya görmez artık sen de yoksun. geceydi. -saat üçü yirmiüç geçeydi.- insanın en şen yaşında sesini kaybetmesiydi adın. çok şey değişti. ben hayata parmağımdaki halkadan bakmayı öğrendim sen şişenin dibinden. gamzeleri sildim. sarıyı da. simsiyah bir adam düşüyle uyumaya çalışıp ölümün ne olduğunu anladım. keşke gelmeseydin. siyah mont masum kalsaydı. karlar beyaz kalsaydı. gelmeseydin içimdeki şarkı susmasaydı. sesim nerede? keşke sen gitseydin. sağ omuzun kalsaydı.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• monaroza şiirini anımsattı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok güzel olmuş yüreğine sağlık kime bu

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Satırbaşı şeklinde paylaşabilseydin daha rahat okunurdu. Bir his bırakıyor insanda, hüzünlü ve buruk...

0|1
    0|0
Yükleniyor...