Pek yakında Şiir-yorum albümü çıkartacağım. Şiirleriniz var mı yorumlamamı istediğiniz?

Geliri Şehit ailelerine ve gazilerimize dağıtılmak üzere bir şiir-yorum albümü hazırlayacağız. Yeni ve duygu yüklü şair arkadaşlarımızın isimlerini ve şiirlerini duyurmak istiyorum. var mı öyle yüreğinizden kopup gelen ve sesli olarak yorumlansın istediğiniz şiirleriniz? Varsa şayet facebookta "Ahmet Tolga Bayulken" hesabına bekliyorum şiirlerinizi. ya da şiir tadında hikayelerinizi de olabilir.

Güncellemeler:
Bilinen isim yapmış şairlerin eserlerini yorumlamak istemiyorum. Ben genç ve ismini duyurmak isteyen arkadaşların eserlerine yer vermek istiyorum albümümde.
Yol uzun, engeller yaman. Akmaya devam ediyor yine de zaman. Seni yıldırmamalı ne kar ne fırtına ne boran, Milletin var şehitim sana dualar yollayan. İman dolu göğsünü siper ettin vatana. Alnın ak göğsün al çıktın Rabb'in katına. Gururla yürüdün bedir'in Uhud'un yiğitlerinin yanına. Kucak açmış bekliyor seni Muhammed Mustafa. (S. A. V) ...

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer öyle bir şey olursa ki inşallah olur imzalısından isterim

0|1
    0|0
    • olacak sevgili kardeşim. tüm masraflara sponsorluk edecek bir firmayla anlaşma bile yaptık. Amaç sadece şehitlerimizin geride bıraktıklarına ve gazilerimize vefa minnet borcumuzu ödemek. Dualarınızı esirgemeyin bizlerden

• Allah rahmet eylesin tüm şehitlere geride kalanlara allah sabır versin.

Yolun açıj olsun

• amin kardeşim, Allah razı olsun sizlerden.

Kızlar Ne Diyor 1

• kıskanırım ben yazdıklarımı, veremem kimseye

0|0
    0|0
    • sanat sanat için olmamalıdır. Sanatçı ürettiğini halkıyla paylaşmalıdır

• ne oldu, saldırmaya başladın? şiirden anlıyo musun cidden?

• neyse senin amacın provakasyon. hadi işine güzelim. mübarek ramazan ayında senle uğraşamayacağım. hadi şiirlerinide al git :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...