Ak parti batar mı kurtulacak mıyız akpden?

Uzun suredir siyasete bakamadim son durum ne koalisyon olacak mıkara parti gidecek mi?

0|0
318

En İyi Kız Görüşü

• Kendi çıkarlarını, ülkenin çıkarlarının önüne koyanların yüzlerindeki ve yazılarındaki memnuniyet ifadesi çok tiksindirici..

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• ulan ne koymuş bu akp bu zavallı azınlığa ya.. dertleri akp olmuş.. yıllardır bu memleketin iliğini sömürenlere kimse ses çıkarmadıda şimdi ne olduda ayaklandınız anlamıyorum.. açmı kaldınız özgürmü değilsiniz sevdikleriniz şehitmi oluyo her geçen gün yoksa I phone alamadığınız içinmi kızgınsınız.. hayır derdiniz ne

2|3
    1|2
  • Batmaz

1|0
    1|0
  • Çok beklersiniz. Artık daha da güçlüyüz.

3|1
    1|4
  • o batarsa sızde batarsınız

2|1
    1|2
    • Ben batmaya hazırım

• sen batsız böyle batıncaya kadar bızler ayakta kalacaz sayenızde yasasın akpartı yasasın Erdoğan yasasın davutoğlu

• Ak parti batmaz. %40 sağlam oyu olduğu gibi durur.

2|0
    1|2
  • Onlar konuşur ak parti yapar <3

2|2
    1|2
  • Secime gidilir koalisyon istemiyoruz hdp yi meclisten atacas 😃 chp yi sileces

2|1
    1|1
  • Ak Partı Milletın Partısıdır ve Bız partınolarak koalısyona pej scak bakmıoz

2|0
    1|5
  • İnşallah o günlerde gelicek

1|1
    1|3
  • tayyip yaşadığı sürece bu partinin ayağı yere inmez

0|0
    1|0
  • (((: Ak Parti Batarda Kim Batar BiLinmez Ucu sana batmasin (:

0|0
    1|0
  • Insallah kurtuluruzz ama salmıolar yakamızı

1|0
    1|1
  • yeter artık

0|0
    0|0
  • AKP li hiç olmadım ama CHP liyim MHP liyim ama HDP ye oy verdim diyecek kadar kücülmedim. herzaman şöyle dirayetli birisi çıksın da şu iktidarı alsın diye bekliyordum. ne KK ne de Bahcelide devlet yönetecek kapasiteyi de vasfı da hiç göremedim hala da göremiyorum. Bugün iktidara kim gelse çalıp çırpacak, eşini dostunu makam mevki sahibi yapacak. bunu yapmam diyen KK yeni doğan torununa SSK yapmamıs mıydı? cocuk 20 yasında emekli olacaktı nerdeyse. kısacası şunu diyorum.

Sırf AKP düşmanlığı yüzünden şehitlerini unutan bir kesim gördükten sonra, erken seçim durumunda gözüm kapalı AKP ye oy atıcam. bana karşı seviyesiz yorumlar illaki olacaktır ama CHP li olup Atatürke küfredenlerin barajı geçmesine sevinen bazı CHP lilere, milliyetçiyim deyip İstiklal Marşını okumayan milletvekillerine oy veren bazı MHP lilerin kararlarına ben seviyemi koruyarak yorum yapıyorsam benim düsünceme de seviyeli olsunlar. Sırf AKP ye olan nefretimden dolayı ŞEHİTLERİMİ satamam ben. Askerliğimi yaparken peşin peşin ölüm raporumu apo şerefsizinin maymun yeğeni meclise girsin diye imzalamadım. gece 12 saat boyunca sınırda boşuna nöbet tutmadım. ve 10 binlerce şehit boşuna ölmedi.

sayenizde nefret ettiğim AKP ye oy atıcam. Bu da benim siyasi özgürlüğüm.

1|1
    1|1
    • akepe de şehitlerimize bir saygılı ki sorma..
      balık hafızalısınız yemin ederim..

• HDP ye oy versem daha iyiydi haklısın.

• Şikayet edildin..

1|0
    1|3
  • Akp aricaz

1|0
    1|0
  • koalisyon olur

1|0
    0|0
  • kurtulamayacaksınız !

2|1
    1|2