Ülkemizde en az sevilen tür bilimkurgu imiş sizce neden?

Haklı bir yargı. Çevremde bilimkurgu seven sayısı neredeyse sıfır. Sizce nedeni ne? Siz seviyor musunuz

0|0
12|23

En İyi Kız Görüşü

• Sacma sapan, dram ve romantizm yuklu, sasali hayatlarin konu oldugu film ve diziler daha cok tutuluyor Tr'de. Bilimkurgu cok abes gelebiliyor insanlar da, o izledikleri seyleride nerden tutsalar ellerinde kalir.

Sanirim kurgudan cok yasamak istedikleri hayati TV ya da sinema salonunda gormek daha cok cezbediyor insanlari.

Bilimkurgu sever miyim? Bilimkurgu ve fantastik filmler disinda pek birsey izledigim soylenemez, baska birsey sarmiyor beni pek.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• uzay - gökyüzü felansa çok severim

1|0
    0|0
  • insanların hayal dünyası yok ki gayet normal. dizilerde kimin kimle seviştiğini falan takip etmek daha çekici geliyor

0|1
    0|0
  • Bilim kurgu hastasıyım ;)

https://www.youtube.com/watch?v=pG8mCC1ZQ1g

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • benim önde gelen sevdiğim alanlardan biri çünkü hiç bir bilim kurgu filmi bana imkansız gibi gelmiyor sadece gerçekleşmesine zaman var

0|0
    0|0
  • herkes arabeskte ondan

1|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum sacma geliyo

0|0
    0|0
  • Biz daha çok gerçekçi şeyleri seviyoruz.

0|0
    0|0
    • Bazı filmlerde gelecek için işimize yarar bilgiler olduğunu düşünüyorum

• Bende bilim kurgu meraklisiyim. mitap olsun, film belgesel ayila bayila izlerim. ama tutulmuyor işte. turk milleti aşk komedi meraklisi..

0|0
    0|0
  • millet mantıklı şeyler seviyo demek

0|0
    0|0
    • Johnny Depp resmi koyan birinin böyle söylemesi üzdü. Kendisinin de 4 tane bilim kurgu filmi vardır çok severim

• ben değil millete diyom bende izlerim hepsini değil tabi de hoşuma gidenler var

• Türk dizilerine bak anlarsın, fazla duygusal bir toplumuz.

0|0
    0|0
  • Hep hikaye onlar , bize dram lazım

0|0
    0|0
  • dünyayı hala tepsi sananlar vardır :)

0|0
    0|0
    • Olmaz mı, Türkiye burası sonuçta

• Cahalet olabilirmi.

0|0
    0|0
  • Ben bayılırım.

0|0
    0|0
  • Anlamıyorlar zeka seviyesi yetmiyor insanların

0|0
    0|0
  • Bilim-kurgu çok severim. Aksiyon gerilim. Favorilerim.

0|0
    0|0
  • adı üstünde bilim olması :)

0|0
    0|0
  • hayal gücü yoksunluğudur bence sebebi. ben severim bilim kurgu filmlerini

0|0
    0|0
    • Türk toplumunun hayal gücü 0. Ben de öyle düşünüyorum

• bizimkiler bilimkurgu cekemıyo ondan :d

0|0
    0|0
  • En sevdiğim

0|0
    0|0
  • eğitimden kaynaklı. devlet çocuklara okulu kitabı bilgiyi sevdiremedi. kendi geleceğimizi katledeceğiz.

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu acayip severim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• çünkü milletin kafasını yıllardır aşk dizileriyle ve dramla hipnotize ediyorlar, şu küfür eden komedyenlerin ultra zeki filmlerini unuttum bak, hayal etmek zor geliyor ve bizim millet pozitif bilimlerden eğitim sistemi yüzünden korkuyor yorum yapmak onlara göre fizik, kimya , biyoloji, mat profösörü olmayı gerektiriyor gerçek hayatta en saçma şeyleri yapan ve gerçekcilikte nörolojik olarak -lerde gezen halkımız bilim kurguya gelince birden mantık abidesi oluyor

0|0
    0|0
  • Bayılırım

0|0
    0|0
  • oha. ben en çok bilimkurgu severim.

0|0
    0|0
  • bırıncı sırada benım için.

0|0
    0|0
  • Çok severim, nedenini de bilemeyeceğim. ☺☺

0|0
    0|0
  • Sağlıklı bir bireyken en sevdiğim bilim kurguydu. Şimdi psikolojim bozuk, izlersem dram izliyorum

0|0
    0|0
    • Benimde öyle, ben kanlı manli şeyler izliyorum genelde

• bende sevmiyorum. anlamsız geliyor.

0|0
    0|0
  • Seviyorum

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu icin birikim gerekir biz recep ivedike rekor kırdırmıs insanlarız.
    Türk lütfen ...

0|0
    0|0
  • Bizim millet tore ya da imkansiz ask izlemeye merakli ondan😕 ben bayilirim acikcasi

0|0
    0|0
  • Bilimle ilgilenen br ulke deilki bilimkurguyu sevsn millet

0|0
    0|0
    • Doğru dedin. Millet marsa adam yolluyor biz hala o günah mı bu değil mi tartışıyoruz

Yükleniyor...