Farklı dinden br insan görünce türkiyede insanlar neden şeytan görmüş gibi oluyor?

Bu sitede olsun gerçek hayatta olsun Hristiyan Budist saman birçok insan giren müslümanlar bir Tuhaf bakıyor şimdi bana ülkenin çoğu müslüman ondan falan demeyin Japonya Vietnam İsrail gibi ülkelerde de Hristiyan olduğumu bilen sintoizm Budist Musevi Hindu mensupları ise hiç ağzı açık bakmıyor

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Ülke genel olarak farklılıklara olumlu bakamıyor. Aksi olması gerek aslında bunlar renk katar çünkü hayatlarimiza. Üzülme bana hep oyle bakıyorlar, umursama :)

0|1
    0|1
    • Yok ya ben bu ezikleri dikkate bile almıyorum adam gelmiş diyor islam tüm dünya için tek kurtuluş yoludur
      adama Demezler mi neden o halde islam beldelrini terk edip Haçlı memleketlerine geliyorsun be eksik kafalı daha say say bitmez kendilerine barış getirmeyen dünyaya barış getirmeye soyunuyor

• Teşekkürler :)

• Evet aynen öyle bir ülkede müslüman nüfus oranı yüzde yirmiye ulaşır ise o ülkede kazalar belalar ahlaksızlık Her pislik başta terör olmak üzere üste çıkar

Kızlar Ne Diyor 7

• Çünkü yobaz ve cahiller.

0|2
    0|0
  • Bu ülkenin insanları alışık değil bir de kültür de etkili pek kültürlü saygılı insanlar olduğumuzu söyleyemeyiz.

0|0
    0|0
    • Ayrica müslümanların çoğu okuma alışkanlığı ce araştırma alışkanlığını sahip değiller farklı dinden birini görüp ağzını açıp bakmak nedense müslümanlara has bir durum bir Budist müslüman girse bile şaşkın olmuyor nedense

• Müslüman doğmadım ama çevremdekilere bakarak söyleyebilirim ki onlar bu dünyaya çalışmıyor:/

• evet bende bunu hiçbir zaman anlamış değilim müslümanım ama bir hristiyana öcü gibi bakılmasını saçma ve anlamsız buluyorum,, her dinden olabilir insani değerlere sahip olması daha önemli benim için,,

0|0
    0|0
  • arkadas sen farkli dini birak farkli mezhep olsa bile tepki veriyorlar...

0|0
    0|0
  • ben şaşırmıyorum mesela geçen rüyamda beraber kiliseye gitmiştik :D

0|0
    0|0
  • İnsanların çoğu cahil çünkü hem zaten Müslüman olan insan saygı duyar

0|0
    0|0
  • Yahudi haric problem yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bır anlasam

0|1
    0|0
  • Türk Hristiyanlığı nadir görüldüğü için haliyle tuhaf gelebilir. Tersten bakmayın konuya illa. Müslüman Kamboçya'lı görsen sen de şaşırırsın. Bütün mevzu bu.

0|0
    0|0
  • Dışarıdada Müslümanlara terörist gözüyle bakılıyor. Bir yerimden ak47 cıkarıp kaos cıkaracagım gibi baktılar, yaşadım biliyorum.

0|0
    0|0
  • Çünkü Türkiyede kendi dinlerini bile başkasından öğrenen yaptıkları tek şey dizi izlemek izdivaç programı izlemek olan kitabıı görünce ateşi bulan insan gibi tepki veren teknolojiyi internette karı kız düşürmek için kullanan bir toplum var.. Bilseler İslamın temelinin hoşgörü olduğunu..

0|0
    0|0
  • işte insanlar bu yüzden müslümanlardan nefret ediyor..

0|0
    0|0
  • çünkü hristiynlara karşı cihad duyguları ile yetilen insanlar dogal olarak normal.
    daha küçücük yaşlarında maide 51 tövbe 29 gibi ayetlerle hristiyanlara düşman yetişiyorlar
    hadi adını verdikleri palavralar ile de

0|0
    0|1
  • senin dinin sana benim dinim bana.. saygı duymalı

0|0
    0|0
  • Alışkın değiliz çünkü İslamiyet'ten başka dine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...