Dans kursuna gitmek istiyorum ama çok çekiniyorum

çok odun gibi bir kızım yani öyle kıvrak hareketler yapabileceğimi hiç düşünmüyorum evdekilere dedim zaten dalga geçtiler benimle iyice bir eziklik duygusu kapladı içimi. Ama çok eğlenceli olacağını düşünüyorum nebiliyim öyle hayal ediyorum. çok mu film izledim ben acaba? gidenler varmı nasıl bir ortam oluyor? ve de nasıl bir cesaretle gidip yazılabilirim çok korkağım ben ya özgüvensizim:(

0|0
9|25

En İyi Erkek Görüşü

• Dans kurslarına gidenlerin çoğu dans için gitmiyor, diğer bir çok kurs içinde bu geçerli, inanar yeni insanlar tanımak için gidiyor daha çokta yeni sevgili edinmek için. Sevgilisinden ayrılmış, ya da hayatına biri girmeyen kişilere verilen öğütlerin başında geliyor kursa yazıl, diye özelliklede dans kursuna, ya da spora demiyor mu insanlarımız, hiç birşey amacına hizmet etmiyor ülkemizde. Ayrıca sana şunu söyleyeyim bu biraz yetiştirilişle alakalı sen hiçbir zaman kıvrak oynak olamayabilirsin ağırbaşlı biriysen :) Kendini olduğun gibi kabul et ve başkalaşma bence.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ben bile dans kursuna gittim , düşün bak .. Bu senin hazır olup olmamanla alakalı , azıcık dahi mutlu edebilecekse o yer seni , eğer , Kimin seni engellemeye hakkı var ? Peki ya sen kendini engelleyecekmisin ?

İstediğini yapıp yapmaman gerektiğini başkalarına sorma , dans çok tatlı birşey . Git ve ne kadar tatlı olduğunu gör .

Basit adım hareketleriyle başlıyorsun , hoca veya partner eşliğinde aynı hareketleri müzikle beraber tekrar ediyorsun , iki saat gülüp eylendikten sonra evine dönüyorsun , hepsi bu.. Kendine güven , bol şans..

0|0
    0|0
    • eğlencelimi oluyor ? bu aralar o kadar sinir ve stres altındayımki aklıma birtek bu geldi. giderim umarım :)

• Tiyatro kursuna aynı düşüncelerle gittim.. ortama girince herkesin benim gibi olduğunu yada herkesin benimle aynı düşüncede geldiğini hissettim ve çabucak aştım doğrusu.. Ne kadar odun olursan ol oraya eğitilmek için gidiyorsun, azmedersen bu işe eli yatkın olanlardan bile daha iyi yapabilirsin.. Azim ve güven yeterli ;)

0|0
    0|0
  • Dans etmek çok güzel bir şey. Hiç bir kursa gitmedim ama giden herkes memnun. Ben de uzun süredir, izin günlerimden birinde hobi olarak Latin danslarına başlamayı düşünüyorum. Büyük şehirlerden birinde yaşıyorsan şanslısın çünkü alternatifin çok. Ben Ankarada'yım. Bir kaç kurs ile görüştüm, kaliteli yerler var. Özellikle bir kurs çok hoşuma gitti. İlk fırsatta tekrar arayacağım.

0|0
    0|0
  • çokmu kilolusun? neredeki dans kursuna gidiceksin buda önemli...

0|0
    0|0
    • yo kilolu değilim dans kursunuda araştırıcam ankarada yaşıyorum baya vardır diye düşünüyorum

• hee güzel o zaman ankara iyidir orda bir çok kurs vardır git hem açılırrsın orda öğetiyolar kimler öğreniyo senmi öğrenemiyeceksin?

• teşekkürler :)

• al bi arkadaşını beraber git.oryantal olur latin/sosyal latin olur katıl derim.çok faydası olur bence.hem bir kadın için çok önemli diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • çok kilolu değilsen kesinlikle yapabilirsin kendine güven bu konuda git başvur yaparsın

0|0
    0|0
  • Ben 6 yıl Hiphop alanında dans yaptım ve öncesinde 2 bucuk yıl eğitim aldım. Kendine güvenin yok arkadaşım. Bir insan en başta kendine güvenmeli. Yapamam dersen yapamazsın ama aksine yapabilirim, yapacağım dersen sen bile inanamazsın kendine. Söylediklerimi dene, Her odunun içinde birazcık yumuşaklık ve esneklik payı vardır. Bul onu... :)

0|0
    1|0
  • odunsan boyunda uzundur eş de lazmdır san :D

0|0
    0|0
  • Asker postallarıyla salsa yaptım ben odununda odunuydum partnerimde oradaki en kıvrak hatundu :)

Sonuç son derece pozitif :)

0|0
    0|0
  • Çokta ihtiyacın olmayacak,Düğününde bir kez oynarsın .Disco larda çok kalabalık olduğu ve ışıklandırma olduğu için zaten ne yaptığın kimse anlamaz.Çok ta önemseme derim

0|0
    0|0
  • ben dans hocasıyım . çekinmene gerek yok ordakilerde senin benim gibi insan . ve çok istekliysen çok başarılı bi dansçı olabilirsin .

0|0
    0|0
    • bilmiyorum belki çocukluktan gelen bir korkudur şu halk oyunlarını oynatırlarya hep 23 nisanlarda bende oynamak istiyorum demiştim hiçbi hareketi yapamayınca hem herkes gülmüştü hemde hoca beni kös kös sırama yollamıştı :(

• :) yapıcam olmazsa bir arkadaşımıda peşimden sürüklerim napıyım :D

• bende bi arkadaşımın peşinden sürüklenmiştim . sokak danslarının hepsini yapabiliyorum kendi karografimi kendim yapıyorum . müzik duyunca yerimde duramıyorum . dans ettiğimde dikkatleri çekmeyi vsvs çok seviyorum . I love dance

• git yaaa erkek yok zaten kız kıza takılıyosnuz işte:D 3 tane geliyo onlarda ayarlarım diye snra dansı beceremeyp kaçıyo:D 3 kez gidebildim:D çok zor:D

0|0
    0|0
  • kimin içinde ne cevher olduğu belli olmuyor hiç durma git bence..

0|0
    0|0
  • valla gidersen öz güvenin artacağından emin olablirsin gün geçtikçe alışırsın ne kadar çekingen olsanda

0|0
    0|0
  • Merak etme dans kursuna gidenler de dans için doğmuş insanlar değiller. Bunun için doğmuş olanlar çok küçük yaştan itibaren eğitimini alıyorlar.

0|0
    0|0
  • ne dansı kasap havası çiftetellimi onlarsa eğer kursa gerek yok gel ben öğretirim 2 ileri bi geri tamam

0|0
    0|0
  • hangi şehirdesin?

0|0
    0|0
    • ankara

• aynen yeni bir çevreyede ihtiyacım var zaten

• Latin danslarını deneyebilrisin bence güzel ortamı vardır ve ögrendikce zevk alırsın =)

• git sosyal faliyet olsun:)

0|0
    0|0
  • sen nasıl mutlu olacaksan öyle davran bence dans kursuna git milleti boşver kendin için

0|0
    0|0
  • size bu konuda yardımcı olabilirim..!

0|0
    0|0
  • Bence gitmelisin içinde kalmasın en azından ben destekliyorum seni

0|0
    0|0
  • ya sana şu kadar söleyeyim böyle bi kursa çekingenligin özgüven eksikligin varsa hiç gitme bence kendi canını sıkar morelini daha çok bozarsın baksana ailenin yorumlarını bile kafana takıyorsun? orada hani bişey yapamayınca elbetteki gülücek dangalaklar çıkıcaktır. Bence çekingen biriysen kendine göre daha uygun bi aktivite bul mesela resim olabilir veya bi yabancı dil öğrenebilirsin bu sana heryerde lazım olur veya bilgisayar kursuna gidebilirsin ve bunda sertifika alırsın ilerde sorarlarsa belgem var diye çıkartırsın falan veya kendin kendine bi hobi yarat mesela çok kitap oku ve yazı yazmaya başla kitap okudukça yazı yazman falanda gelişikcektir, film izle daha çok kültürlü ol, okul gazetesinde yaz. Kısacası bence kendini geliştirmeye bak boşver yapamıcağın şeylerin peşinden koşma bu kadar şeyi hevesini kırmak içinde sölemiyorum tabi yapabilceğine inanıyorsan git ben yapamazdım şahsen :)

0|0
    0|1
  • bende müziğe başamayı düşündüğümde sesin çok kötü alaka senle müzik falan diyorlardı 5 senedir söylüyorum kendimi geliştirdim...şimdi onu söyleyenler beni dinlemekten keyif almaya başladılar...hobi olarak sende başlayabilirsin ama hayatın merkezie koyma bence :)

0|0
    0|0
  • ben yaparım yapacağım dersen ancak bu şek,ilde yapablirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ah tatlım cok üzüldüm durumuna... ben tango kurslarına gidiyorum ve inan ortam cok guzel ;) sen kimseyi dinleme hem hic kimse model gibi doğmuyor eger bu hayatta başarıyı yakalamak istiyorsan kendini gelistirmelisin...

Vücudundan memnun degilmisin? Demekki dansa gercekten ihtiyacın var.dans yaparak vücudunda kadınsi kıvrımlara kavuşacak ve daha guzel görüneceksin.ustelik dans sayesinde hemde dik yürüyeceksin.buda senin kendine özgüvenini artıracaktır ;) Seni tum kalbimle destekliyorum ;) basarilar :)

0|0
    0|0
    • vücudumdan memnunum aslında da yani böyle ne derler oklava yutmuş gibiyim umarm öğrenebilirim :)

• özgüvende kazanırsın git başla.

0|0
    0|0
  • Ankaradaysan gel beraber gidek ya birbirimizin eşi oluruz yardım ederim sana <3 <3 :D hangi dansı istiyosun ki? :))

0|0
    0|0
    • :D eşli danslar bilmiyorum salsa olabilir. en kolayı neyse o olsun:D

• araştırıyım bakalım nolucak :D

• hadi bakalım :D

• Şahsen ben gittim . Zaten öz güvenin yoksa dans edemezsin ki . Üzerindeki çekingenliği at git . Ortam da süper oluyor çok eğlenceli .

0|0
    0|0
  • ÜZÜLME BENİM KIZ YEĞENİMDE GİDİYOR GAYET EĞLENCELİYMİŞ.CESARETİNİ TOPLA VE GİT İŞİ BİTİR

0|0
    0|0
  • Ben de istiyordum, üstüne düşmeyince kaldı ya.

0|0
    0|0
  • Ah çocukluk hayalim. Bende senin gibiyim :(

0|0
    0|0
    • ilkokul hocam sen yapamıyosun diye beni dışlamasaydı iyidi :(

• Git kız başarırsan mesaj at bana :)

• tamam :D sana gaz veririm sende başlarsın :)

• bu kadarda abartmana gerek yok rahatina bak ;) cekinmene gerek yok

0|0
    0|0
  • Giycen sexy kıyafetini içeri bi gircen bütün erkekler sana bakcak falan kızlar kıskancak sonra bi özgüven patlaması yaşıcan başlıcan dansa soonra erkekler etkilencek seninle konuşmaya çalışcaklar sonra numaranı isticekler sonra seni tavlıcaklar falan shdgflksjbdf ds

1|0
    0|0
    • benden çok sen izlemişsin bence sen yazıl asfadgdfsf :S

• saçmalıktan başka birşey değil... Bilmediğiniz bişey hakkında yorum yapma bence

Yükleniyor...