Çizimlerim hakkındaki yorumlarınız nelerdir?

Rasgele çizimlerim...
Çizimlerim hakkındaki yorumlarınız nelerdir?

Önceki çizimlerim için LİNK

Güncellemeler:
Bu da en son çizimim umarım hoşunuza gider

https://instagram.com/p/4SDHv2j6fm/
Bu da bugün ki çizimim
https://instagram.com/p/4Ulp4vD6ao/
Güncel...

1|0
164|137

En İyi Kız Görüşü

• Resimlerin gayet güzel bence, ama asıl ilgimi çeken resimler olmadı. Resimleri yaparken neler düşünüyordun çok merak ettim :d

4|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi göz neden bir sebebi var mı

2|1
    0|0
    • Yoo iç dünyamı yansıttığı için yoksa özel bir anlamı yok :D

Kızlar Ne Diyor 163

Erkekler Ne Diyor 136

• i i ii iyi

1|0
    0|0
  • Adın Van Gogh olan 1-2 milyon dolar cepteydi

1|0
    1|0
    • Dostum , başarı isim ile gelmez. Ortaya çıkanlar bir ismi hedef gösterir ve o kişinin başarılı olduğunu gösterir. Resim sadece perspektif ve gerçekçilikten ibret değildir. Aslında resim bu değildir. Bu bahsettiğim yansımadır. resmi bir kalıba oturtturamayız. Van Gogh diye küçüksediğin kişinin bir tarzı var ve gerçekten ilgi çekici. Neden gerçeği resmetsin ki"? Van gogh bir fotoğraf makinesi değildi. O bir sanatçıydı. O yüzden adı şuanda dünya çapında biliniyor

• Bunların ne olduğu belli değilki

2|0
    0|0
  • Tablette çizdin sanırım. İlginçler.

0|0
    0|0
  • Ruh halin iyimiş.

0|0
    0|0
  • Basarili.

0|0
    0|0
  • yaratıcı

0|0
    1|0
  • sende bır gozlem gucu var. ya da bırseye uzun uzun bakma konusunu sevıyorsun. adrıana lımayla karsı karsıya oturtsalar senı sen onun gozlerını saatlerce ızlersın. az bıraz kararsız durumlar olmus. ıyı ıle kotu arasında. cok degısık boyutları dusunuyorsun. ruhtanda ote bır boyut bu. yenı dunya duzenı hakkında arastırmalar yapıyor olabılırsın. kova burcu olabılırsın yukselenın kova olabılır falan...

0|0
    0|0
    • Oğlağım yükselenim ikizler. İlluminati zamanında araştırmışlığım var ama resimler onlarla alakasız. Ancak ilk dediklerin doğru.

• Adriana tamam bunu senin için yapıp yarın burada paylaşacam :D Bu arada hiç beğenmem Adriana'yı

• gozden bellı oluyor. yanı gozlemleyen bakan bır goz bırseyler anlamak ıstıyor. adrınada dırek onde olan guzellık. yanı basıt bır ozellık. sen derındekı bır noktayı arıyorsun. o yuzden sevmıyorsundur. aslında derınlerdede guzel hatları var ole deme l*n . tas degıl baboli göktaşı:D
      tamam yarın bakıcam. hatta ınstagramdan bıle yollarız. sidikli adriana baksın bir yorum yapsın. hayranın cızımı hakkında. trilyonları kazanıyo poposuyla.

• iyi olmuş :)

0|0
    0|0
  • Ben sanki bu soruyu cevapladım 😂

0|0
    0|0
  • Guzel cizimler , tebrik ederim. Cizerkenki ruh halini ve duygularini merak ettim dogrusu.

Ama boyle komplike cizilmis seyler cok surrealist geliyor, hosuma gitmiyor ( picasso gibi) , sahsen daha reel temalar seviyorum.

Tebrik ederim yuregine saglik :-)

0|0
    1|0
    • Tesekkur ederim zevk renk meselesi bende surrealist sevmem ama nedense bakarak cizemedigim icin surrealist en iyi sekilde ic dunyami yanistiyor

• guzelmiş l*n

1|0
    0|0
  • Çok boş şeyler çiziyorsun. Adam gibi bir şeyler çiz de işe yarasın.

0|1
    0|0
  • Eline sağlık bro.

0|0
    0|0
  • Adamım bence de çizimlerin güzel. İlerletmelisin. Yani çizgi diziler, grafik oyunlar v. s. için karakter çizebilirsin. Getirisi iyi olur.

0|0
    1|0
  • güzel olmuş dostum

0|0
    0|0
  • gayet hoş...

0|0
    0|0
  • Güzelmiş.

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • İlginç ve güzel çizimler.

0|0
    0|0
  • güzelmiş
    eline sağlık.

0|0
    0|0
  • tavisdokla bir baglantın var mı

0|0
    0|0
  • illüminati, her yerde göz var.

1|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden güzel kardeşim aynen devam bıkma usanma :)

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel bir kafan var

0|0
    0|0
  • sendemi ilimunatiye hizmet ediyon bro :D

1|0
    0|0
  • Begenmedim

1|0
    0|0
  • Resimler guzelde full iluminati resimler tek fark eden tek benmiyim

1|0
    0|0
    • Gordugum gibi o geldi aklima

• Yahu göz gördü mü illuminati diye neden yaftalıyorsunuz beni :D Valla başlığı Novus ordo seclorum diye değiştireceğim :D

• güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Ortadaki baya iyi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    106
Yükleniyor...