Kitap aldım ama sonunu biliyorum?

Kitabımı aldıktan sonra netten yorumlarına baktım. Bir tane gerizekalı sonunu yazmış.. O kadar sinir oldum ki birde pegasus yayınları. En pahalı yayındı ya.. Ne yapmalıyım? Sonunu biliyorum ama okumalımıyıım? sonunun mutsuz bittiğini biliyodum ama nasıl bittiğini yazmış

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• belki de yanlış yazmıştır... boşver oku sen

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum blog yazısıydı

• Tamam bekliyorum o zaman vee... gidiyorum :D

• Görüşmek üzere kültürlü hanım :D

Erkekler Ne Diyor 9

• sfsgfshgfhdhj

0|0
    0|0
  • almadan önce baksaydın keşke bende o zekasızlardan nefret ederim insan başına ----spolier--- yazar dimi

0|0
    0|0
  • Oku bence. Yinede heyecanı alabilirsin bir nebze. Filmin sonunu bilmekle içeriğini izlemek arasında dünya kadar fark var.

0|0
    0|0
    • Yani ben duygusal bir insan değilim. Arkadaşlarım bana çok duygusal kitap önerdiler hiçbirinde ağlamadım çünkü hepsinin sonunu biliyordum. Bu son aldığım kitapta kesin ağlarsın dediler onunda sonunu öğrendim :/

• aynen öyle yapacağım saol :D

• Sen sağol.

• Her hikayenin sonu bellidir aslında, fakat olayların nasıl geliştiği merak uyandırır insanda, ki zaten olayların gelişim biçimleridir iyi bir hikayeyi lezzetli kılan. okumaktan vazgeçme

0|0
    0|0
  • gel ben senin hafızanı sileyim

0|0
    0|0
  • ama nasıl boyutunu bilmiyorsun oku bence

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı bırak spoiler verenler hakkında bir kitap yaz acısını çeken bilir iyi yazarsın :D

0|0
    0|0
    • yaa bir de 25 tl verdim yaa :D

• yok ya daha kargodan kitaplarım gelecek onlar gelene kadar bu kitabı okumak zorundayım bundan önceki kitabın sonunu biliyordum biri bela mı okudu ne yaptı anlamıyorum ya :D önceki kitapta 28 liraydı of of :D okuyacağım neyse çok saol taksimde sallandırma önerilerin için :D

• Sonunu okumazsın olur biter

0|0
    0|0
  • Okumasaydin sende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Oku tabii.. aski memnunun da sonunu biliyoduk

0|0
    0|0
    • olsun kitap okumak çok başka benim için kitap benim hayatım gibi bir şey sonunu bilince üzülüyorum ama okuyacaqğım

• Yazar-Kitap?

Ben bildiğim şeyleri okurken daha çok keyif alıyorum :D

0|0
    0|0
  • o gerizekalıyı söv sonra da okumaya devam

0|0
    0|0
  • Bence okuma daha fazla anlamı kalmaz.

0|0
    0|0
  • Yorumlarda yazar zaten ne bekliyordun ki kitabı okumadan yorum yapacak halleri yok. Bakmasaydın sende

0|0
    0|0
    • hayır blog yazıları var ya güzel mi diye bakıyodum hemen ilk cümlesinde yazmış gözüm kaydı hemen kapattım

• Ben olsaydım okumazdım ya heyecan kalmazdı çünkü :D

• Hangi kitap?

0|0
    0|0
  • Oku bir sey olmaz

0|0
    0|0
  • Kitabın adi senden önce ben mi 😊😊
    Will ölecek 😞😞😞😢

0|0
    0|0
  • Bence fişi duruyorsa geri ver durmuyorsada bir arkadaşinla okumadığın bir kitap ile değiştir

0|0
    0|0
  • Sonuçta kitabı almışsın pek zevki çıkmaz ama bir oku derim.

0|0
    0|0
    • ağğ okuyacapım ama 456 sayfa :D normalde sonunu bilmesem kalkar kalkmaz okur akşama bitirirdim offf

• Filmin sonun bilince sorun olmuyorsa kitap bir başka ya :D sonunu merak ediyorsun sayfaları çevir çevir sana keyif veriyor :D Ama sonunu bilince pek olmuyor :D Mesela Aynı Yıldızın Altında diye bir kitap okumuştum sonunu biliyordum ama bana keyif vermişti baya inşallah bu da öyle olur

• İnşallah :D

• saçma düşünüyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...