Hristiyan kizlar kızlar hac taksin?

"Hristiyan kızlar artık hac taksin.
Müslüman kızlar artık bize çok benziyor. Hristiyan kızları müslüman kızlardan farki olsun " bunu papas demiş. Sizin düşünceleriniz nedir?

Güncellemeler:
Rasûlullah Sallallahu Aleyhi ve Sellem buyurdular:

"Kim bir kavme (topluluğa) benzemeye çalışırsa o, onlardandır."

(Ebu Davud, libas 4)
Kızlarınızı uyarın, boyunlarına haç taksınlar, farklı olsunlar!
Farklı olsunlardan kasıt,
Hristiyan oldukları belli olsun, Müslümanlara benzemesinler.
Çünkü Müslüman kızlar artık bize çok benziyor..."

Halbuki Peygamberimiz (s. a. v.) bizleri gayrimüslimlere benzemememiz konusunda defalarca uyarmıştı.
Artık o kadar çok benzemişiz ki bugün onlar bize benzememek için önlem alıyorlar...

(Yenidendogus. net)

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• ne yalan söyliyim o papaz cidden doğruyu söylemiş. Müslümaniz diyoruz elimizde şişeler masamızda rakılar günahlar haramlar eksik olmuyor. Kızlarımız açık saçık 1 karış etekler ahlaksızlık erkekler içinde bu geçerli hepimiz sözde müslümanız birde tutturmuşuz hepimiz BENİM KALBİM TEMİZ ALLAH BİLİYOR YA tövbe haşa allahın emrini bilmiyon mu sen? Biliyorsan daha niye nefsine yenik düşüyorsun şeytanın sözlerini söylüyorsun bu duruma bende dahil..
    Efendim beş vakit namaz abdestli olan gençlerimize gerici hümeyni geri kafalı
    Aşırı alkol aşık saçık olan kişilere : dinsiz
    Bizim gibi ortada olanlara da : ne ileri ne geri bizimki doğru geliyor

Herşeyde özentelik aldı başını gitii...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• O papaz bu dünya da yaşamıyır sanırım, tüm hristiyanlar haç kolyesi takıyor zaten... Söyle o papaza kafasını kilise nin dışına çıkarsjn...

1|0
    0|0
    • Almanyada yaşayan biri olarak hristiyanlarin hepsi hac kolyeyle gezmedigni söyliyebilirim.

• Tr deki hristiyanlar ve yabancı turistler için bu bir realite, insanın gözünün içine spkuyorlar...

• zorunda değiller ve bence pek benzemiyorlar

0|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • Doğru bence bizim türk kızları onlara benzemeye calısıyorlar. Nedense.

0|0
    0|0
  • Papazinda papaz gibi olaninda neyse sakknim.

1|0
    0|0
  • Haç takınca sevişmiyolar mı? En azından bizimkiler ezan okununca ara veriyor ahahahaha yani insanın içinde olacak :D

0|0
    0|0
  • hadi canımmmmmmmmmm öyle mi dimiş

0|0
    0|0
  • Hani din içinden yaşanan bişeydi la? Bizi kim yedi?

0|1
    0|0
  • doğrumu soylemıs

0|0
    0|0
  • Abi kimse kimseye dinini göstermek zorunda değil. Kimse başkasının dinini görmek zorunda da değil. Şunu kendi kendinize yaşayın ya.

0|0
    0|0
    • Ya tabiki öyle
      Ben musluman olduğum için sokakta namaz kılacak değilim veya orucum diye bar bar bağıracak değilim. Fakat giyinme şekillerimiz veya hareketlerimiz cok benziyor artık.

• marjinal olmaya dikkat cekmeye calısan tipler, reklam yapıyolar

0|0
    0|0
  • Adam cok dogru soylemis ve geldigimiz noktayi cok iyi aciklamis

0|0
    0|0
    • Biz oturup : kafirlere çok benzedik kendimize çeki düzen verip ne olduğumuzu hatirlamamiz gerekiyor diyeceğimiz yerde, papa diyor bunu..

• ağzına sağlık

0|0
    0|0
  • doğru demiş papaz :D

0|0
    0|0
  • Ne sacma bisi

0|0
    0|0
  • Islâmcı takılıp laik cumhuriyete karşı çıkan arkadaşlarımıza malzeme çıkarmış kendisi

0|0
    0|0
  • Din dil ırk ayrımı da Müslümana düşmez haberin ola

0|0
    0|0
  • zaten takıyorlar kı

0|0
    0|0
  • dogru takmalılar bence de müslumanlara benzememek lazımdır

0|0
    0|0
  • Saçma bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bu Müslümanlar artık Müslümanlıktan çıktı sözde Müslümanlar hiçbir Müslüman belirtisi göstermedikleri gibi bize benzeyip özeniyolar bir Hristiyanla bir Müslüman arasında fark kalmadı kendinizi onlardan ayırın diyo bir nevi bizi aşağılıyo aslında doğru da söylüyo

1|1
    0|0
  • Evet hristiyanken haç takardım zaten... canim papazım ^^

O değil de tam trollere malzeme verecek söz, itibar edip de birbirinizi yemeyin.

0|0
    0|0
  • Yine bir dini bölücülük. Hem din hem ırk hem cinsiyet vs vs bölücülük yapmaktan bikmayacaklar. Benim düşüncedüşüncem hristiyan da olsa müslüman da olsa ateistte olsa insan olduğudur

0|0
    0|0
  • Bu sefer bızımkılerde moda dıye haç takmaya başlamasın :D

1|0
    0|0
    • Takanlar var. Çok gördüm. Hristiyanmisin diye sordum yok sadece hoşuma gidiyor cevabini aldım. Yazık

• zaten takıyorlar burada çoğu takıyor yani takmasada dövme yaptırıyor. hristiyanlıkta dövme ile ilgili belirli bir yazı olmadığı için yasak değildir.

0|0
    0|0
  • Hristiyan mı kalmış

1|0
    0|0
  • Oooowww o adami cevirmeli dovmeli morrrrrrrrrruuuk *_*_*_*

1|0
    0|0
  • Aman daha neler duycaz , bncede taksınlar bize benzerler falan:) belli olalım tobe est

1|0
    0|0
  • sacmalamis

0|0
    0|0
  • bencede daha once duymustum malesef bu bir gercek !

0|0
    0|0
  • insan insana benzer

0|0
    0|0
  • Saçmalık ya.

0|0
    0|0
  • Ya he he

0|0
    0|0
Yükleniyor...