Arkadaşlar sizce Leonardo DiCaprio neden Oscar alamıyor?

Birçok kişinin beğendiği, sevdiği bu yakışıklı aktör neden sizce yıllardır Oscar alamıyor , bir sebebi olabilir mi?

Arkadaşlar sizce Leonardo DiCaprio neden Oscar alamıyor ?

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• Benim elimde olsa sadece tipine bile verirdimde işte yapacak şey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Alır bir ara acelesi yok

0|0
    1|0
  • Fenerbahçe bile türkiye kupasını aldı
    bu hala Oscar alamadı çok garip harbiden de :D
    bir çok harika filmde de oynadı aslında zindan adası filmin de mükemmel oyunculuk var mesela inception öyle keza ama bir türlü alamıyor :D

0|0
    0|0
  • torpülle veriyorlar heralde. adamın torpülü yok napsın

0|0
    0|0
  • Oynadığı filmlerden ötürü. Adam hiçbirzaman popüler kültüre hizmet etmiyor (Titanik hariç). Piyasa yapcak filmlerden ziyade kendi de beğendiği farklı filmlerde oynamayı tercih ediyor. Durum böyle olunca, popüler filmlere verdikleri OScar'dan uzak kalıyor ama doğrusunu yaptığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Yanılıyosun bence para avcısı geçen yılın en çok indirilen filmi inception bir bilim kurgu efsanesi köstebek ve zindan adasını bilmeyen yoktur kanlı elmas da bayağı ses getirdi

• Bu filmler, yine konuları sebebiyle Leanardo DiCaprio tarafından seçilmiş, onun ismi sayesinde popüler olmuş filmlerdir yalnız. Kendisinin oynadığı film, dolaylı yoldan popüler oluyor zaten. Fakat, istenilen tarzda, zeka yoksunu senaristler tarafından sırf reklam amaçlı çekilen filmlerden uzak oldukları için ödüllendirilmiyorlar.

• Yakışıklılıktan çok karizmatiklere önem verirler aktörlerde bunu bildiğinizi sanıyordum ve Leonardo karizmatık değil yakışıklı...

0|0
    0|0
    • Karizmatiklik anlayışını bilmiyorum ama bence yeterince karizmatik

• Bir kere bebek yüzlü olmayacak çirkin dahi olsa bir insanın yüz hatları karşısındaki insanı etkiliyorsa bu kişilere karizmatik denir. Sanırım şimdi biraz olsun öğrendin.

• İllüminatici diil ağbi haa bir de filmleri harbi tırt.

0|0
    0|0
    • Tırt derken her aktörün vasat filmleri var ama bu adamın yok anlamadım köstebek mi zindan adası mı zincirsiz mi kanlı elmas mı inception mı titanic mi tırt

• Kıl oldum sana bundan sonra takibimdesin YİĞİTKAAN

• Ayhh dötümün kenarı 2 exper de kıl olsan ne yazar olmasan ne Gönül yazar.

• Bilemem ama adam karizma

0|0
    0|0
  • daha yakın zamanda bir dicaprio film serisi yaptım. ve adamın özellikle son yıllarda çıkardığı filmlere ne denir bilmiyorum. yanlış senelerde film çıkarıyor mu denir ne denir emin değilim :D

0|0
    0|0
  • Şaskinlik konusu benim de takip ettigim bir unlu. flimleri ve kendisi muhtesem olmasina ragmen, oscar odulune layik gorulmemesi tuhaf dogrusu. sebebine gelince gercekten bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • daha iyileri vardır ondan

0|0
    0|0
  • Yahudi lobisi ile arası iyi değildir.

0|0
    0|0
  • Alan yerleri ağırıyor ya da alışları kuvvetli değil :D

0|0
    0|0
  • Adamın kendisi oscar zaten. Tutup bir oscar daha verirlerse saçma olur tabi.

0|0
    0|0
  • Okadarda iyi değildir belki

0|0
    0|0
  • Bunu ben de merak ediyorum, ne garezleri var acaba adama -_-

0|0
    0|0
  • keşke tek derdimiz bu olsa. allahım ya

1|0
    0|0
  • Sevmiyolar onu :/

0|0
    0|0
  • buna gıcık olan birileri var sanırım. s

0|0
    0|0
  • sorma vermiyorlar adama inatla

0|0
    0|0
  • Oscar seçkin elit kişilerin tercihi

0|0
    0|0
  • alacak yeri kalmamıştır

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal neden alamıyor ? ya da Barış Manço

0|0
    0|0
  • Daha alamamış mı? :O

0|0
    0|0
  • sinemada alınması en zor ve en değerli ödül, haketmesi lazım

0|0
    0|0
  • paralelci galiba

0|0
    0|0
  • oskarla araları bozuktur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu bende merak ediyorum.. Yabancı, yakışıklı, başarılı ve efsanevi denince akla gelen muhteşem insan. Almaması garip.. Zamanında aldı diye biliyorum ama şu an neden alamadığını bilemiyorum. Çok üzgünüm

0|0
    0|0
  • tamam da niye dertleniyorsun elin adamı oscar alamadı diye. oscar'ı eksik kalsın namıssızın. çok sevimsiz bir herif ama hakkını verelim başarılı bir oyuncu hakikaten. daha gilbert'in hayallerinde belliydi ne olacağı keratanın

0|0
    0|0
  • Şike var ghjkh

0|0
    0|0
  • Çünkü Oscar'ı ben aldım

0|0
    0|0
  • Hic karizmatik degil van kedisine benziyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...