Siz ne dinliyorsunuz bende durum bu?

gel bana dogru gönlüme sordum , sevinci buldum hayra yordum, bir ruya sanki gercegi var ki cana can geldi dertleri kovdu... sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmaz ki !!! kalplerdeki heyecan sebepsiz baslamaz ki!!! SEN OLMASAN YANIMDA AVUTAMAM KENDİMİ DÖRT KİTABA BİR OLSAM ANLATAMAM DERDİMİ...

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• oo müslüm ağır depresyon durumumu var

0|0
    0|0
    • evet:((

• o kadar dogrular ki? sabaha kadar yazsanız okurum o derece hosuma gitti. onun bildikleri gercek degil. şöyle ki; her ayrılıkta eski sevgilisiyle yattı kalktı geri geldi. bende biriyle görüştügümü söyledim. ama biri yok? hiç olmadı. bırakın biriyle olmayı bir adamın gözlerine dahi bakmadım. sadece nasıl bişeymiş onu gorsun istedim ve bu yalanımdan dönmedim. o her gittiginde ben sözde adama gittim. ama dedigim gibi baska bir adam yok ve hiç olmadı.. onun öfkesi elbette o adama. ve bu yalandan dönmeyecegim ben öyle bilsin. cunku biz bitigiz zaten. en azından canı acısın. aklında bu dursun. zavallı gibi pijamalarım üstümde onu bekledigimi bilmesin.. ama benım ona duydugum öfke gercek. cunku onun yasadıkları gercek. anlatabildim mi?

• mesaj atabiliyormusun

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...