Zindan adası filmini izleyen arkadaşlar...

bu filmi izleyip de anlayan var mı? adamın gerçek geçmişi hangisi.. anlamadım mnk..beni de delirtti adamlar..

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Seyrettim ve gerçek aslında adam sinir kirizi geçiriyor ve karısını çocuklarını öldürdüğü kafayı sıyırıyor ve gerçekleri inkar ederek kişilik bölünmesi yaşıyor,doktorların tedavi sürecinde kendine gelip tam iyileştim diyecekken vicdan azabı ona beyninde tekrar yeni bir kişilik oluşturması ve her şeyi silbaştan yeniden kurgulamasına sebep oluyor

1|2
    0|0
  • Şu filmi, 3 kere izlemeye niyetlendim her seferinde bir şey oldu,başlayamadm. Kısmetse akşama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Leo o hastanenin en fena hastası ve 67. hasta da o , doktorlar hayal ettiklerinin sadece bir hayal olduğunu anlaması için en bastan bir düzen kuruyorlar ve leonun hayal ettiklerini yaşamasını sağlıyorlar. En sonunda o külede herşeyi anlatıp gerçeği anlamasını ve iyleşmesini sağlamaya çalışıyorlar ve leo tüm herşeyi hatırlıyor karısının cocuklarını boğduğunu ve kendisininde karısını öldürdüğünü kabulleniyor doktorlar tam başardık bu taktiğimiz en zor hastada işe yaradı diye seviniyorlar daha sonra o merdivende otururken bilerek düzelmemiş gibi yapıyor doktoruna ortağı gibi davranıyor ve tekrar beyin silme işlemine götürülüyor ve orda Canavar olarak yaşamak mı yoksa iyi biri olarak ölmek mi diyor yani beyni silinirse iyi biri olarak kalıcak tekrar onları hayal etmeye devam edicek bu tedavi gene sürücek ama eğer herşeyi kabullenseydi tedaviye cevap verip kendinin katil olduğunu kabul edicekti ve buda leo ya göre canavarlık oluyor.------------------------------ İzleyen çoğu kişi gördüklerinin hayal olduğunu söylüyorlar hayal değil sadece doktorları ona anlasın diye oyun oynuyor en önemliside bu zaten bir tek karısını ve çocugunu görmesi hayal bide o yamaçtaki kadını çözebilmiş değilim . O adada herkes onu biliyor... Mesela bir örnek veriyim: Ordaki genç adamın kalemle defterden cıkan o sesten rahatsız olduğunu nerden biliyor :D

0|0
    0|0
  • çok güzel bir film sonu iki bilinmeyenli bir denklem sonunda bunun tamamiyle oyun olduğunu ve hastaları iyileştirmek için yeni bir metod olduğunu söylüyorlar. Bütün gerçekler çıktıktan sonra iyileşmediği ortaya çıkıyor ancak hareket ve bakışlarından gerçekler ağır geldiği için iyileştiği halde numara yaptığı izlenimi verdi bana.

1|0
    0|0
  • adam hasta orada tedavı oluyor ınandıgı gordugu hayat kendı kafasında kurmus ama hepsı hayal urunu sızofren hastası bı ınsanın durumunu anlatıyor kısaca

0|1
    0|0
  • Adam bildiğin şizofren. Öncekiler kendi kafasında kurduğu senaryolar. Ama asıl gerçek sonradan başlıyor. Ben öyle anladım :) Film bayağı bir kafayı bozuyor yani :)

0|0
    0|0
  • Spoiler alert..

Karısını öldürdüğü gerçeğinden uzaklaşmak isteyen ruh hastası bi adamın, tedavi sürecini anlatıyor film. Tedavi başarıyla sonuçlanıyor ama adam canavar olarak yaşamaktansa iyi olarak ölmeyi seçiyor.

0|0
    0|0
  • film güzeldi, özetlerden de gülxx iyi yazmış

0|0
    0|0
  • Eski arşivimde vardı harddisk yanmadan önce izlmedim ama arşiveme boş film eklemem ben.

0|0
    0|0
    • Açıklamayı okumamıştım pardon iyiki izlememişim lan :D

• iyi ki izlememişsin..

• Usta bir yönetmen elinden çıkan bir film olduğu kısmına dikkat etmeni tavsiye ederim.

Arkasını getirmeyi düşündüler belki bu arada tekrar yorum yazma gelmicem.

Yükleniyor...