Bir kitap yazsanız konusu ne olurdu?

Merhaba, ben kitap okumayı çok seviyorum. Bir kitap yazmak istiyorum ama emin olamıyorum, Türkiye'de en çok aşk romanları okunuyor ama artık kimsenin aşka inancı yok o yüzden nasıl bir roman yazabilirim karar veremiyorum, Yardımcı olur musunuz?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben hep roman okurum ve bence en cok tercih edilende romandir. Eger yazmak istiyorsan bence once wattpad de yazmaya basla orda okuyucu kazanirsin ve kitap cikartacagin zaman en azindan tanitimini yapmis olursun daha cok kisi alir daha cok okuyucu kazanirsin. Basarilar insallah istedigini yaparsin. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yazar olmak istiyosun ama ne konu da yazmak istediğini bilmiyosun insanlara soruyosun :D senin ki biraz ticarete kaçıyor sanki :D

0|0
    0|0
    • belirli bir konu yok çünkü ben tek bir konuya saplantılı değilim, ben yazmayı seviyorum. Evet karar veremiyorum ve insanların fikirlerini merak ediyorum çünkü kitabı insanlar okuyacak. Sen ise buraya gelip benim umudumu kırıyorsun bence bu daha yanlış. :)

• ben umudunu kırmak için yazmadım dışarıdan yazdıklarının nasıl göründüğüne bir bak istedim sadece :)
      yani bir hikayen vardır ya da ne biliyim anlatmak istediğin bir konu anlatırsın insanlar okur beğenir ya da tam tersi neyse işte ona göre şekillenir yazarlık kariyerin... sen henüz ilk kez kitap yazıcaksın ama insanlara ne tür yazayım diye soruyorsun bu biraz garip geldi bana umudunu kırmak için falan da yazmadım bunları tekrar söylüyorum yanlış anlama lütfen :)

• kurguya ve hikayeye açık bir insan olmamla birlikte insanlara "oha" diyebilecekleri bir şey yazmak istiyorum ama insan beyninin karmaşıklığı içerisinde gerçekleştirebileceğimi düşünmediğim şeyler. yine de denerim, olmadı yine denerim.

0|0
    0|0
  • Yazıyorum :D fantastik tarih :D

0|0
    0|0
  • kendi hayatımı anlatırdım

0|0
    0|0
  • En çok Politik Kurgu seviyorum onu yazardım herhalde.

0|0
    0|0
  • hem aşk hemde cinayet konulu bir şey yazardım

0|0
    0|0
  • Psikolojik roman tercihimdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• din ile ilgili bir kitap yazardım denedimde hatta ilk cümlesi ; Eğer hala yaşıyorsanız bunu fırsat biliniz, çok geç kalmış sayılmazsınız.'dı.
    ilgi çekecek bir roman yazabilirsin. mesela zorlukların başarımıyla alakalı olabilir, başarmak istediğin bir konu hakkında mücadelelerini, karsılaştıklarını, insanların sonunu merak edebileceği birşey, faydalı, örnek alabilecekleri birşey, onlarında hayatlarında karsılastıkları ve bu karsılastıkları olayda nelere dikkat edip nasıl karsılık verecekleriyle alakalı olabilir.

0|0
    0|0
  • hayatımdan esinlenerek yazarsam dram. yoksa ımm içimdeki şiddet yorumlaması olursa polisiye gerilim. düşüncelerimi dökersem bir konu hakkında o da kişisel gelişim ya da psikoloji ile ilgili olur. birgün yazacağım zaten kitap.

0|0
    0|0
  • Hayat hakkında bir kitap yazabilirsin insanlar kurgudan çok gerçek hikayeler okumak istiyor. Yani şahsen ben böyleyim.

0|0
    0|0
  • Korku ve aksiyon. İçeriği de cinayetler ve fahişeler ile ilgili olurdu. Bu tür kitaplar çok satılıyor.

0|0
    0|0
  • Bir universite gencinin yasam mucadelesini yazabilirsin, genclerin ilgisini cekebilir

0|0
    0|0
  • insan psikolojisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...