Esaretin Bedeli adlı film

esaretin bedeli adlı filmi izleyen var mı var ise düşüncelerini alabilirmiyim ve izleyenler için filmin en etkileyici sahnesi ne dir sizce?

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

• Güzel bir filmdi.Adamın yılmadan bir kütüphane yapmak için uğraşması ve gelmez dediğim bir anda yardımın gelmesi hoştu.Bir de kapıyı kilitleyip bütün hapishaneye müzik yayını yapması.Kaçış planında mantığa aykırı birşey olmaması da hayran hayran izlememi sağlamıştı:)

0|1
    0|0
    • evet o kapı kilitlemesi ve müzik yayını güzel sahneydi ama benim favori sahnem farklı

• kesinlikle

• seni hayran bırakanı, ben hayran bırakırım ulan :d

ne laf ettim ama, bknz : adapte olmaya çalışan barzo :d

Kızlar Ne Diyor 9

• dönemine göre iyi bir film olabilir etkileyici olabilir oyuncuları oyunculuk iyi olabilir ama en iyi değil benim gözümde.

0|1
    1|1
    • hadi amaaaaa besteller listesinde hala 1 numara

• yoksa mı ise mi karar ver?

• mahsuru yok ise klavyeniin azizliği gece boyu işin stresi normal değil mi?

• kaçış planı harikaydı

0|1
    0|0
  • Son sahneler.

1|2
    0|0
  • Mükemmel bir filmdir.Benim için bir kaç sahne var.Mesela ilk kaçtıktan sonra o posterlerin anlamı ,Adamın sabrı azmi ve en önemlisi hapishane kuşuna dönüşen arkadaşını teşvik ederek dışarı çıkmasına yardım etmesi.

0|1
    0|0
    • neden hala bu filmin önüne geçilemedi?

• Dediğini anlayamadım ama o verdiğim likte altlarda bu resimde var

• pekala :))

• Filmin finaline bayıldım gerçekten etkileyici bir filmdi.

0|1
    0|0
  • Genel olarak baz alıyorum,güzeldi. Ama şu vardı birde, kızkardeşler lakaplı homoların, adama kafayı takmış olması ilk iki sene dövmeleri ve en sonunda zekice karşılık verip son dayağı yedikten ve revire gittiğinde homonun güzel bir dayak yemesi ve sakat kalması. Haketmişti :]

Riske girip bir kaç mali bilgiden sonra iş arkadaşlarına bira ısmarlatması, unutulmazdı :]

0|0
    0|0
  • çok güzel bir filmdi.yaşlı adamın kurumsallaştıktan sonra çıkması ve markette çalışmayacak halde olması,dışarıya ayak uydruramayıp intihar etmesi:((

0|0
    0|0
  • genel olarak hepsi güzeldi zaten.öptüm bye.

0|0
    0|0
  • Güzel bir filim bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hapisten çıkan amcamın hayata alışma çabası, başaramayışı, brooks was here ...

0|1
    0|0
  • Son sahnelerine doğru Umut iyi birşeydir belki de en iyisi ve iyi şeyler asla ölmezz demiyor mu morgan freeman bit =)

0|1
    0|0
  • Bir esaretin bedeli birde Prsion Break dizisi favorilerim arasında.

Esaretin Bedelinde favori sahnelerime gelince Bira içtikleri sahne Birde Hoparlörlerden Müzik yayını yaptığı an vs.

0|1
    0|0
  • on sene once ızledım yenı bı fılm degıl bastan sona harıka kalıtelı

0|1
    0|0
    • yaklasık 17 yıllık bir gecmişe sahip ama günümüzde ki birçok film hala o filmin lezzetini vermiyor.

• kendı konusunda bır numara kalıtelı fılmlerı kıyaslarsak ılk yırmıye gırer dıger bos fılmlerı saymıyorum fılmlerden

• ilk 20 de ve bir numara hala

• Sevdiğim sahne söylenmiş. O posterin delindiği sahneyi severim. Ek olarak müzik dinletme kısmı.

Konuşmalardan da -tam hatırlamıyorum- hapishaneye fazla alışıp dışarının yabancı olarak görüldüğü kısım.

1|0
    0|0
  • kült listesine adını hakkıyla yazdırmış izlenmesi gereken bir film.. zekasız umudun kölelik olduğunu vurgular..

0|1
    0|0
  • film komple güzeldi bence.

1|1
    0|0
  • Tabi ki filmin finali.

0|2
    0|0
    • bence hücrede kazı yaptığı çekici incilin içine saklaması ve hapishane müdürünün hücre baskınında hafif bir tebessüm ile kurtuluş bu kitapta demesi.

• hiç kiimse bir mahkumun ayakkabısına dikkat etmez. ya da buna benzer bişeydi.

0|1
    0|0
  • Her zaman adil olmadıgını gösteriyor hayat.

0|1
    0|0
  • aga tüm zamanların gelmiş geçmiş en iyi filmini (İMDB listesinde birinci) izleyen varmı diye soruyorsun. kafanmı güzel yoksa bizlemi kafa yapıyorsun

0|0
    0|0
  • çok güzel bir film insanın vücudunu esir edebilirsiniz ama ruhunu asla ana fikri üzerine kurulmuş. Benim en çok o kadar yıl hapiste kalan insanların özgür olduğunda hapis hayatını özlemesiydi.

0|0
    0|0
  • rita hayworth =S uyşş

0|0
    0|0
  • çok güzel bir filmdir evet. shawshank <3

0|0
    0|0
  • Bilyeyi attığında posteri delip geçiyor ya. O anda adamın yüz ifadesini unutamam. Kıss kıss...

0|0
    0|0
Yükleniyor...