Önerdiğiniz sürükleyici ve mantıklı yani güzel olan bir kitap önerir misinniz?

Önerdiğiniz sürükleyici ve mantıklı yani güzel olan bir kitap önerir misinniz? Kitapla ilgili hafif içerikte yazın çok anlatmadan :D

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tanrı Daima Tebdili Kıyafet Gezer kitabını önerebilirim. Bir adam eyfel kulesinden atlayacağı sırada biriyle tanışıyor. İntahardan vazgeçiyor. Ama adamın bir şartı var. Ya ben izin verene kadar yalnızca benim dediklerimi yaparsın ya da ölürsün.

0|0
    0|0
    • Nasıl son cümle anlamadım

• şimdi anladım sağol :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Sepetçioğlu serisi
    Kilit
    Anahtar
    Kapı
    Konak
    Çatı
    Üçler-Yediler-Kırklar

0|0
    0|0
  • Önermiyorum...

0|0
    0|0
  • Memet uzunun tüm kitapları sürükleyici

0|0
    0|0
  • Aklından bir sayı tut

0|0
    0|0
  • mantıklı kitap okumanın hiç mantığı yok

0|0
    0|0
    • sizin gibi ufkum kapanmasın

• ufkum gayet açık o yüzden mantıklı değil. yazmak varken neden okuyum?

Kızlar Ne Diyor 2

• Lois Lowry- Seçilmiş kişi... Türk ve Dünya klasiklerinin neredeyse tamamını okumuş biri olarak söylüyorum en iyi kitap değil kesinlikle.. ama en sürükleyici kitap. vatandaşların cinsel dürtülerinin ve tüm duygularının tamamen silindiği, belli kadınlara yapay döllenmeye katlanmak gibi görevler verildiği ve bebeklerin, diğerlerinden farklı hızda gelişmesi için ötenazi edildiği distopik bir düzeni anlatır. Tamamen garip kurallara sahip garip bir toplulukta sürüden farklı olan bir çocuğun toplayıcı seçilmesi ve sonrasında gerçekleşenler. gerçekten iz bırakan bir kitap.. Mozartın müzikleriyle okumak zevkine ayrı bir zevk katıyor.. :)

0|0
    0|0
  • Aysel

0|0
    0|0
Yükleniyor...