Arkadaşlar ikinci kitabımı yazıyorum sizce girişi nasıl olmuş?

Saat 11 i çeyrek geçe kapının yanında duran paltomu ve şemsiyemi alıp dışarı çıktım.
Gece;bütün taranlığı ile sokakları kaplamış, şiddetli yapmuru ve rüzgarının uğultusu ile İstanbul sokaklarına zor zamanlar yaşatıyordu. Issız caddede seri adımlarla -birazda korkarak - ilerliyordum. Yapmur dindiğinde psikoloğum sibel hanımın ofisine henüz varmıştım. Kapıyı çaldığımda sibel hanım beni gördüğüne oldukça şaşrmıştı çünkü en son seansımızı yarım saat önce tamamlamıştık.
-Aman tanrım gökhan bey beni korkuttunuz bu saatte sizi beklemiyordum bende tam çıkmak üzereydim sizi bu saatte buraya getiren şey nedir?
aa durun lütfen içeriye buyurun burada konuşmayalım siz üzerinizi kuruturken bende çok sevdiğiniz ada çayını ısıtayım duruma bakılırsa uzun bir gece olacak.
Tokmaklı saatin tiktakları eşliğinde sıcak şöminenin karşısında bir yandan çayımızı yudumluyor bir yandan da birbirimize bakıyorduk.
Bakın sibel hanım evet haklısınız yani uzun zamandır bunları tekrarlıyoruz fakat desiğiniz gibi olsun yaşadığım playları size tüm çıplaklığıyla anlatacağım fakat bilmelisiniz ki birazdan duyacaklarınız sıradan şeyler olmayacak hatta bana deli muamelesi bile yapabilirsiniz fakat yaşadığım şeyleri biraz daha içimde tutarsam aklımı kaçıracağım.
-elbette anlatın gökhan bey sizi dinliyorum
Herşey 13 ağustos 1973 de başladı o gece arkadaşım bülent ile gece devriyesindeydik. Bülent çok konuşkan ve enerjik birisidir uzun süre boyunca bir yandan sohbet ediyor bir yandan caddelerde turluyorduk. Saat 1 e doğru bülent günün yorgunluğuyla arabada sızmış ben ise polis arabasını caddeden caddeye sürüyordum yanlış hatırlamıyorsam saat 2:45 de bir anons aldım anonsta civardaki bütün devriye arabalarının bakırköy akıl hastanesine gitmesi isteniliyordu bu anonstan sonra bülenti uyandırıp büyük bir süratle bakırköye gittik. Hastaneye vardığımızda bizi karşılayan çokca polis arabası ve ambulans oldu.
kapıdaki memurlara kimliğimizi gösterip içeriye girdik hastane; büyük bir giriş , birbirlerine zıt yönde ilerleyen geri renkli kalın duvarlardan yapılmış iki geniş kolidordan oluşuyor. Kolidora ukaştığımızda gördüğümüz manzara dehşet vericiydi. Kolidorun sonunda hastanenin güvenlik görevlisinin boynundam tavana asılmış olan cesedi rahatça seçiliyordu fakat bu manzara karşısında beni korkutan asıl şey ilerlemeye başladığımızda yerde ve duvarlarda bulunan tırnak izleri , bizzat cesedin parmakları ve kanı ile duvara yapılmış çokca sembol ve cesedin üzerinde yazılı olan "ölüm" yazısıydı.

Güncellemeler:
Arkadaşlar giriş bölümünü 5 dk de yazdım farkındayım olaylar seri ileriyor bunların içeri tekrar tekrar doldurulup düzenlenecek ben sadece konuyu nasıl bulduğınuzu merak ettim
Kitap olağan üstü birçok şey görmüş ve aklını kaçırmak üzere olan bir polis memurunun psikoloğu ve çevresiyle yaşadığı olayları konu ediniyor

0|0
23

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...