Ülkemizin Şarkı Anlayışı Hakkında Fikirleriniz Nelerdir?

Ülkemizin şarkı anlayışı hakkında söyleyecekleriniz var mı? Nereye gidiyoruz? Ne yapıyoruz biz?

Ülkemizin Şarkı Anlayışı Hakkında Fikirleriniz Nelerdir?
Bu şarkıda benden size gelsin dostlarım sizde paylaşın mümkünse Ya Ya Ya olmasın

Güncellemeler:
Not : ya ya ya 59 milyon bilmem kaç bin küsur izlenmede alıntı fotoğraf biraz eski.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece muzik mi be abim :D
    Levet Kirca, Ferhan Sensoy, Devekusu Kabare'den geldik Safak Sezerlere. TV programlari Acun Ilicali doldu :D

Bir de hayretle zevkle askla izleniyorlar...
    Programcilarindan Okan Bayulgen kendi komedi programinda cok guzel bir sey soylemisti.
    Televizyonu eglence programlariyla dolu olan ulke geri kalmis ulkedir.

bu da benden sana gelsin... gunah degilmis gercekten de...

https://youtu.be/5yj9V8zhqv4

0|1
    0|0
    • Ahh.. Ah.. Yepyeni bir insanımız var akıl yolundan yoksunlar. :( Teşekkürler şarkı için.

• ben suriye`den almanya`ya gelen boynunda kürdistan kolyesi biriyle konustum :)
      Cocuk mert biri, yakin arkadasimdir düsüncelerine ragmen. Acik acik sunu söyledi. Besar Esad yanlis yapti. Hafiz Esad gibi bir baski rejimi kursa bir tek terörist giremezdi topraklarimiza. Ama o hak dedi hukuk dedi.
      E niye disarda küfrediyorsun adama dedim, herkes beni kacti biliyor eger yalan söylemezsem sinir disi edilirim dedi :D

Ayrica sevgili dostum ;
      https://www.youtube.com/watch?v=y3Lr4XBAnIc

gelenlerin ne kadari suriyeli ben onu merak ediyorum. Cünkü suriye`de halkin agzindan tek sey dökülüyor.

• bilemiyorum kardeşim ülkemizde ki sorunlar aldı başını gidiyor bir de o ülkenin sorunlarıyla ilgili ayrıntılı bir araştırma içerisinde dğeilim.

Kızlar Ne Diyor 2

• yani pop-rock-r&b açısından bakarsak kesinlikle popun öne geçtiği bir dönemdeyiz. pop müzik pek tercih etmesem de candan erçetin, sezen aksu, barış manço'nun kısa bir dönemi, mfö gibi kaliteli isimler varken gerçekten adını bilmediğim çok geçici şeyler trend olmuş durumda. kalitesizlik had safhada. gerçi bu edebiyat ve sinema alanlarında da böyle.

sen sanırım biraz da şarkı sözlerinde verilen mesajdan bahsediyorsun. bu da ilk yazdığım paragrafla ilintili aslında. tketim toplumu olduk. hemen tüketmek, düşünmek istemiyoruz.

0|0
    0|0
    • Şarkıların içindeki anlam sözlerin içindeki derin düşüncelerden bahsediyorum ben ''ya ya ya'' ben en özel diye şarkı mı olur allasen ayrıca barış manço gibi pop-rock'ta çığır açan isimler var. ya da indie pop'ta tomm odell gibi ama bu şarlatanları dinleyen insanlar ne amaçla dinliyor merak eidyorum o yüzden fikir ve düşüncelerini böyle sosyal ortamda sorma gereği duydum.

• türkiyeyi seviyorumm..
    şarkılarıda aynı şekil ✔

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Bizim ulkemiz ne mal var orada kini secer ivana sert en basidi... modadan anlamayan kisileri secerler

0|1
    0|0
    • O yüzden ülkenin durumu bu şekilde çok komik durumdayız şu dönemlerde dünya bize kıçıyla bile gülmez o derece.

• kalça beyini geçmeye devam ediyor maalesef ki , arkaya sürekli aynı saçma bir ritim , 3-5 saçma söz al sana yazlık şarkı...

0|1
    0|0
  • Demet akalın ve hande yenerden öteye geçemeyen çoğunluğun bulunduğu bir ülkedeyiz... İnsanlar müziği duymadan dinliyor, bir duyabilseler bir daha dinlemezler :D

0|1
    0|0
    • Anlam içermeyen sözleri var adam kafiye'ye sallamış yayınlamış millette dinliyor. ülkenin zeka yaşı 10 mk :(

• Aynen öyle oluyor o kadar güzel şarkılar çıkarıyor ki bazı insanlarımız ama sırf hareketli değil işte adam bağırıyor anca gibi yaklaşımlar oluyor bir dinleyip içindeki anlama bakan yok.

• ben electro deephouse türevlerini dinlerdim sonra bir keresine arkadaş heavy metal hard rock alternatif rock türlerinde şarkı attı bir dinleyim dedim şu an muptelasıyım.

• kalıtesız sarkılar var

0|0
    0|0
    • Amaç kalitesi değil amaç bu kalitesizliği yüceltenlerin ne düşündüğü ve sizin ne düşündüğünüz.

• herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...