En iyi şarkılar , müzik türleri ve gruplar?

Merhabalar efendim , herkesin kendine göre "Dünyanın en çekici kadınları" listesi oluşturduğu şu zamanlarda bende size sorayım ve kendi ilk 5 imi paylaşayım. Sizce dünyanın en "çekici" 5 şarkısı nedir? Bir sıralama yapamayan olursa en sevdiği türüde belirtebilir.

Benim listeme gelirsek.

1- Arctic Monkeys-One For The Road
2- Arctic Monkeys-Cornerstone
3- Arctic Monkeys-Snap Out Of It
4- AC/DC - Thunderstruck
5- Nirvana - Smells Like Teen Spirite

Biraz Arctic Monkeys hastası olduğum doğrudur👍👍😆

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• biraz mı?:) gerçi ben de do i wanna know'u günlerce söylediğimi bilirim.

sıralama yapamam. genel olarak alternatif dinliyorum. yani buna yüzyüzeyken konuşuruz da dahil asaf avidan da. geniş bir skalam var.

0|1
    0|0
    • Yarın sabah geri gelmeyecekmisin benmi kalkayım yoksa çayı sen demleyecekmisin falan çok severim bende yüzyüzeyken konuşuruz arkadaşlar iyidr söylediğimi düşünüyor bunların şarkılarını😊😊

• eig için teşekkürler.

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Deorro- Five Hours
    Kygo - Stole The Show (feat. Parson James)
    Lost Frequencies - Are You With Me
    Imany - The Good, The Bad, The Crazy
    The Avener ft. Ane Brun - To Let Myself Go

0|1
    0|0
    • Screenshot alıyorum , insan hiçbirinimi bilmez. ya 😂😂 Dinleyeceğim en yakın zamanda😊

• eskiden bende bunları dinlerdim şimdi ise rock metal dinliyorum senin tam tersin. ne ka çok çeşit insan var ya. :D

• Kardeşim oda birşeymi ben eskiden hiphop dinlerdim bir gün dedim bu ne böyle kafami şişirdi ozamandan beri böyle takiliyorum😂😂

• 1- Metallica- Unforgiven
    2-Bon jovi- You give love a bad name
    3- Arctic monkeys- Arabella
    4- Jet- Are you gonna be my girl
    5- Nirvana- Smells like teen spirite

0|2
    0|0
    • Zevkler biraz uyuyor gibi seninle bak. Ya o değilde soru şu olsaydı dünyanın en çekici 5 hatunu diye şu an baya cevap olurdu sanki 😂😂

• Harbiden ya hahah yok yani müzik konusu daha güzel daha anlamlı bence orada en çekiciyi belirlesen noluyor akşama kargoyla yollayacaklarmı sanki😂😂

• Ahahaha aynen haklisin

Erkekler Ne Diyor 2

• pop super

0|1
    0|0
  • Şarkı dersek nocturnal bloodlust'un tüm şarkılarını yazarım ilk 5 'in onunla dolmasını istemem en iyisi şöyle yapalım :D

1 - Nocturnal Bloodlust - Venom şimdi bir tane yazınca başka yazasımda geldi neyse bu grup süper abi işte. :d

2 - Arch Enemy - As The Pages Burn gerçekten başarılı bir grup ve en sevdiğim şarkısı.

3 - Rammstein - Asche zu Asche bu grubun bu şarkısı adamı gaza getiriyor alayına res attırıyor.

4 - Seth ECT - Keops Riffleri normal melodik death metale göre biraz farklı işleniyor ayrıca üyeleri Türk bazı şarkılarda anadolu esintileri görebilirsiniz.

5 - Evanescence - Going Under bu grubun bu şarkısını ve klibini çocukluğumdan beri izlerim bu kadar mı ilgimi çeker ya ölürüm amy'ye.

daha sıralamaya girmeyen duman-rise against gibi pek çok grup var aslında hepsi benim için 1 numara. arctic monkey'i hiç duymadım dinlerim teşekkür ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...