Lütfen Okuyun Düşüncelerinizi Yazın Haksızmıyım? (MUTLAKA OKUYUN ) ?

Bir kız sevmişdim ömrümi ona verdim 3buçuk sene mi harcadım ama beni tetk edip gitti sudan bir bahaneyle ben onun bacak arasını istemediğim için utandığım için beni terk etti onun için ben herşeyi yapmışdım devir benim meleğimi bile değişdirmiş ki bu duruma düşdük ya da meleğimin içinde bu devirin alameti varmış da ben bilmiyormuşum hangisi sizce? Neden bu dünya artık iki bacak arası zevklere bukadar çok düşgün osmanlıya hayran biriyim tarihi videolar izlerim hep atalarımdan utanıyorum bu durumları gördükçe ne oldu bize? Bu sadece benim aşk meşk sorum değil kültürümüz elden gitmiş ne oluyo bize arkadaşalr?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bu kültür meselesine ben de üzülüyorum bu konuyla ilgili çok video da paylaştım kültürü bırak dinden vazgeçenlerde oluyor milletin gözünü medyayla boyuyorlar. yarışmalar, diziler, dergiler
    falanca yetenek sizsinize gitti bak 1. oldu senin neyin eksik
    bak o adamın eşi ne güzel soruları biliyor sen ne sümsük herifsin
    evin var mı araban var mı tamam aşık oldum çay içelim gibi
    işte birçok durum var böyle insanlar okumayı araştırmayı sevmiyor gençlik bir haber dünyadan bu ülkede cumhurbaşkanını bilmeyen partileri bilmeyen türk tarihini osmanlıdan ibaret sananlar var millet koyun sürüsü gibi oldu şimdi kapitalizm her yerde ve bir sürü müptelası var... sonuç küreselleşmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• haklısın kardes

0|0
    0|0
Yükleniyor...