Kitaplar cok guzel degil mi :) ?

Arkadaslar yaz tatilinde okuyabilecegim onerdiginiz guzel kitaplar varsa paylasin lutfen cok mutlu olurum 😊 turu cok onemli degil cunku dunyanin en kotu kitabinin bile insana katacagi seyler vardir fakat ben genelde klasik edebiyat okurum buna da dikkat ederseniz sevinirim simdiden tesekkurler 😀😀😀

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunun içeriğinden önce başlığına cevap vereyim :) Evet kitaplar güzel bu zamana kadar bir iki kitap okudum ama bunlar içi boş değil gerçekten dolu kitaplardı okuduğunda içindeki karakteri adeta yaşıyodun duygulanyodun kalbin atıyodu onunla birlikte inanmazdım böyle şeylere ama gerçekten olyodu :D:D Kitap önerilerine gelirsek
    1- Piyon
    2- Bana ikimizi anlat

1|0
    0|0
    • Kesinlikle anlamli iki kitap okuyarak zirvede birakmissin 😊 onerilerin icin tesekkur ederim

• Rica ederim :) Sende bana önerebilirsin okuduklarından :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklı olduğunuz yanlar var, ancak katılmıyorum :)
    Okunacak binlerce güzel şey varken, boş kitaplar okumanın yalnızca zaman kaybı olduğuna inanıyorum. Okumak, okumamaktan yeğdir belki; ama bazı kitapların okunmasındansa gerçekten hiç kitap okunmamasını tercih ederim. Çünkü bu tip kitapların okunuyor olması kitabı bir metaya dönüştürmekten başka hiç bir işe yaramıyor.

Bir de birazcık sohbet edelim, ardından bir kitap önereyim.
    Sonuçta bu bir karakter ve keyif işidir. Siz ile benim okuduğum şeyler uyuşmayabilir :) Ne tip kitaplar seversiniz :)

1|0
    0|0
  • Kalp sızısı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...