Gom player bazı videoları açmıyor.

Selam Arkadaşlar Gom player yükledim ama indirdiğim bazı videoları açmıyor.Videnun önünde kodak filan yazıyor.Ne önerirsiniz.Şimdiden teşekkür

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• bs player

vlc player

gom player

mp classic

windows media player

kmplayer

bu kadar oynatıcı var, muhtemelen de önermişlerdir bunlardan. ben bunların hepsini kullandım denedim bayağı kurcaladım. içlerinde en iyisi vlc player. onun da eksikleri var ama. altyazıları ekran üstünde beliriyor, video boyutu değiştiğinde altyazı büyülüp küçülüyor. senn anlayacağın hepsinin eksiği var.

bunlar artık eskidi. en iyisi şu an açık ara lider olan playeri kullab rahat et: splash pro ex. kullanımı basittir çok da yeteneklidir. beğenmezsen pot player yükle. onun da ayarları çok detaylıdır. km playerın devam oynatıcısıdır zaten. ayarları bir sürüdür. yani daha fazla seçenek sunar.

karar senin. şuna emin ol ilk sıradakilerin işi bitti artık. daha iyisini veren playerlar arttı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• k lite codec pack yükle güncel sürüm hepsini açar merak etme dur link te atıvereyim

0|0
    0|0
    • link buradan indir hepsini açar gom player.

• Açılıyo ve bi şeyleri indirmemi istiyor

• Es geç o zaman

• KM player yükle bence güzel ..

0|0
    0|0
  • VLC varken gerek yok detaylarda boğulmaya :)

0|0
    0|0
  • Gom player codec indirmeni istiyordur. Veya güncelleme istiyordur bunları yapman gerekebilir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • gom player tüm videoları açması gerekio bi kaç eklentisini indirmen gerekio açması için zaten sana indirilsinmi diye soru çıkyor olması lazım

0|0
    0|0
  • Vlc player işini gorur hemde boyutu ufak.

0|0
    0|0
  • Vlc indir kurtul :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gom player en iyisi..soun çıkmaması gerekir.

0|0
    0|0

• bs player

0|0
    0|0
Yükleniyor...